2733
2734

عزیزم کمبود ویتامین داری برو از داروخانه یه سری قرصها هست مخصوص سلامت مو استفاده کن.

الان دم عیده به نظرم کوتاه کوتاه کن، هم مدل داره هم تنوعه هم واسه سلامت موهات خوبه تا زمانی که تقویت بشن و از حالت بی نظمی و شلختگی خارج میشه.

چند ساعت قبل از حمام هم وازلین بزن به سرت میگن واسه رشد خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وقتی مو رو میشورید مثل لباس ورزندید ریشه هارو اروم با انگشن ماساژ بدید بعد نوک موهارو اروم بکشید تا ...

سشوار و رنگ استفاده نمیکنم،سشوارم اخه دو روز پیش سوخت😞 بعدش موهام چربه،باید ورز بدم تا تمیز شه

اسپویل فقط پدرم که چند سال پیش گفت تو هیچ گوهی نمیشی               ممنون پدرجان (:

[QUOTE=82654888]چرا رنگ تیره؟ بهنظرت بهتره؟؟؟ این ماسک واسه چیه؟؟

این ماسک کرچک برای رشد،مو

نارگیل برای نرم کردن مو 

ویتامین ایی مغزی کننده مو

قیمتشو از نرم کننده کراتین ارزون تر میشه ولی واقعا خوبه موهات جون میگیرن اصلا من خودمم موهام پسرونه زدم مگه بلند میشد الان خیلی راضیم ی سالیزهست قبل حمام حتما موهام چرب میکنم

2738
سشوار و رنگ استفاده نمیکنم،سشوارم اخه دو روز پیش سوخت😞 بعدش موهام چربه،باید ورز بدم تا تمیز شه

موهای من این طور شده بود رفتم کوتاه کنم ارایشگر دید گفت معلومه موهاتو بد جور میشوریا دو بار شامپو بزن ول زیاد ورز نده اروم بشور

2706