2733
2734

من ميدم 

دخترم از اول شير خشكيه 

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وزن گيري ربطي به شبر نداره بسته به بدن بچه داره

دختر من از اول خوب وزن ميگرفت ماشالله

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2731
وزن گيري ربطي به شبر نداره بسته به بدن بچه داره دختر من از اول خوب وزن ميگرفت ماشالله

من اول بهش نان دادم خیلی اذیت میشد عوص کردم سوپرامیل دادم اخه اینجا تعریفشو شنیدم خیلی دلم میخواد توپولی شه

من اول بهش نان دادم خیلی اذیت میشد عوص کردم سوپرامیل دادم اخه اینجا تعریفشو شنیدم خیلی دلم میخواد تو ...

نان برا دختر منم شدييييد نفغ آور از اين شديد راضيم ايشالله به بچه شمام بسازه❤️