2737
2734

خانوما من هر  روز گلایه های خانومایی که یه بچه دارند از بچه داری خسته شدنو تفریح ندارن و افسرده شدن پس زنهای قدیمی با ده تا بچه پشت سر هم با اوووووون همه کار خونه بدون امکانات آب و برق و خیلی چیزای دیگه اصلا حجم کار و خستگیشون قابل تصور نیست برای ما اونا مگه آدم نبودن پس چرا اینقدر دل زنده و روبراه بودن تیکه گاه خانواده بودن دست تنها هم بودن ولی همیشه دلشون خوش بود و شکر خدا میکردن چرا ما به اینجا رسیدیم که با این همه امکانات  باز هم از پس زندگی برنمیایم

خب سبك زندكيا فرق داشت انقدر پيروي از مد نبود همه ساده ميكرفتن حتي نوع غذاهام ساده بود توقعات كم بود اعصاباهم راحت 

الان هزارجور فكر و بديختي ريختن سر مردم

یک روزی که خوشحال تر بودم می آیم و می نویسم کهاين نیز بگذرد مثل همیشه که همه چیز گذشته است

من جای غریبم تنهام هنوز بچه نیومده افسرده شدم که کسی کمکم نیس😪

تیکر تولد معجزه ی شیرین زندگی من که خدا بعد هفت سال بهم داده😍 اگه میشه با دلای پاکتون برا عاقبت بخیری پسرم صلوات بفرستین خیلی محتاج دعاییم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
واقعا چرا؟قدیم امکانات کم بود ولی این همه مشکلات هم نبود الان ذهنا درگیره ارامش نداریم 

والا اگه اونام میخواستن میتونستن به همه چیز به چشم مشکل نگاه کنن و ارا شو از خودشون بگیرن

اون موقع اکثر زندگیا جمعی بود یه مادربزرگی کسی بود بچه ها رو نگه داره. کارشون زیاد بود اما مثل الان که این همه تبلیغ منفی علیه خانه داری هست و اینکه زن وظیفه اش نیست و.. نبود. همه دست به دست هم میدادن باهم تلاش میکردن

خیلی قدیمی ام. بخاطر حرف حق قطع دسترسی میشم از رو نمیرم!!!!

اوموقع همه مثل هم زندگی میکردن خودشون با کی مقایسه میکردن اعصابشون بهم بریزه تازه بچه زیاد میاوردن باهم بازی میکردن بچه بزرگ کوچیک رو نگه میداشت مادر به کاراش میرسید اگر هم دست تنها میشدن کمکی میاوردن از نحصولاتشون بعنوان حقوق بهش میدادن همه کنار همدیگه زندگی میکردن خوش بودن

خدایا تو درستش کن تو درست کنی قشنگه 🤲

بابا الان سواد بیچارمون کرده بچه ک گریه میکنه هزار تا تفسیر میکنیم.. کی قدیمیا بچه گریه میکرد هی میبردن دکتر و..سه تا چیز بلد بودن کلا یا دلش درد میکنه یا گشنشه یا جاش کثیفه😂😂😂در ضمن بزرگ‌ک میشدن همش تو کوچه بودن یا حیاط.. شب میومدن واسه خواب😐چ مقایسه ای کردی شما واقعا الان اینجورین پدر مادرا؟؟؟🤔🙄

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
2706