2737
2734
عنوان

کد بانو ها لطفا بیاین.

148 بازدید | 15 پست

دوستان دستور یک خوراکی خوشمزه. هرچی شیرینی غذا و...... ک ماندگار بالایی داشته باشه بدون نیاز به یخچال. لطف میکنید بهم بگید. پیشاپیش سپاس

دعا کنید زودتر و به سلامتی و دل خوش برم سر زندگیم. 
با معذرت از استارتر عزیز ختم قرآن برای برآورده شدن حاجات https://www.ninisite.com/user/dc0fe29a-57 ...

راحت باش عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

کنجد یک پیمانه

شکر یک پ

شکر رو توی دیگ نچسب میریزیم تا خودش در اثر گرما ذوب بشه بعد کنجد رو توش خالی میکنی سریع به هم بزن که نسوزه بعد روی یه سینی بزرگ که از قبل چربش کردی میریزی سریع با وردنه نازکش میکنی  این میشه پشت زیک  یا همون حلوا کنجدی

میتوی توش گردو خرد شده هم بریزی

کنجد یک پیمانه شکر یک پ شکر رو توی دیگ نچسب میریزیم تا خودش در اثر گرما ذوب بشه بعد کنجد رو توش خا ...

ممنونم دوستم. حتما درست میکنم

کنجد یک پیمانه شکر یک پ شکر رو توی دیگ نچسب میریزیم تا خودش در اثر گرما ذوب بشه بعد کنجد رو توش خا ...

دیگه آب نمیخواد ؟ نمیسوزه اینطوری ؟ 

من تا حالا درست نکردم امتحان میکنم حتما

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
دیگه آب نمیخواد ؟ نمیسوزه اینطوری ؟  من تا حالا درست نکردم امتحان میکنم حتما

نه اگه اب بریزی سفت میشه  سوختم نه باید موظب باشی اخرش که داره حالت دود میکنه مثل سوختن زیاد همش بزن شعله متوسط باشه

نه اگه اب بریزی سفت میشه  سوختم نه باید موظب باشی اخرش که داره حالت دود میکنه مثل سوختن زیاد هم ...

اها ممنون 

چقدر زمان میبره روی شعله باشه ؟

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706