2726
عنوان

از بچه داری خسته ام

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 87 پست
بچه ها شما بچهاتون و دعوا نمیکنین ؟من دخترم ۵ ماهشه تثلا خواب براش تعریف نسده دیشب تا ۱۲ تکونش میداد ...

کی بچه ۵ ماه رو دعوا میکنه

خ اب کودکتو بشناس مثلا چند ساعته خسته میشه و طوری براش برنامه بریز که لااقل شبا سه ساعت بخوابم 

من کاری کرده بودم بچم تمام شب رو خواب بود

خدایا شکرت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکم برای خودت وقت بذارباشوهرت برین بیرونی گردشی

منم شوهرم دقیقاشرایط شماروداره ودخترم چون ازاول کنارمن بودبه شدت به من وابستهس 

ولی جمعه هامیریم بیرون یاخونه فک کفامیلام دخترم یکسره توبغل اینواونه من استراحت میکنم وانرژیم کامل میشه واسه اول هفته

من دخترم۷ماه ونمیشه از۷ماه چهاردست وپامیره ازوقتی چهاردستوپامیره خیلی برام بهترشده همه جادنبالم میاددیگه

من مشکلم بدغذاییشه غذانمیخوره فقط عاشق آب خوردنه

امیدت فقط به اون بالایی باشه
آخه من همش دارم دعا میکنم دخترم زود بزرگ شه این روزا تموم شه مردم از بی خوابی

میفهمم چی میگی منم به خاطر این مساله دیگه نمیتونم بچه بیارم نمیتونم شبا بیدار بمونم

خدایا شکرت 
2728
یعنی وقتی کوچیک بود بغلی بود منم امتحان داشتم خسته میشدم گریه میکرد بغلم کن من ناراحت میشدم  د ...

ترسیدم بابا

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
کی بچه ۵ ماه رو دعوا میکنه خ اب کودکتو بشناس مثلا چند ساعته خسته میشه و طوری براش برنامه بریز که لا ...

واقعا کلافه میشم مثلا بهش میگم بخواب دیگه خسته شدم در همین حد ولی لحنم بده بخدا تو روز ۲۰ دقیقه با تکنون شبم همش خوابش سبکه تا تکونش ندم بیدار میشه باورت نمیشه چه عذابی میکشم فقط ۴۵ دقیقه گذاشت بخوابم اونم من بیهوش شدم همش باید تکونش بدم 

بچه ها شما بچهاتون و دعوا نمیکنین ؟من دخترم ۵ ماهشه تثلا خواب براش تعریف نسده دیشب تا ۱۲ تکونش میداد ...

منم یه مدت خیلی بی اعصاب بودم ولی درست شدم خیلی موجود عاجزین نمیتونن حتی درخواست آب کنن دلم واسش میسوزه از وقتی هم دومی اومده بهش تو نمیگم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹

اینم متن تاپیکی که من دیروز زدم 😭

هر چی بهش میدم بخوره با دست لههههه می‌کنه میماله به فرش، کابینت، دیوار😭

هی می‌خوام عصبانی نشم دعواش نکنم نزنمش نمیشه 

اصلا به حرفام گوش نمده اصصصصلا

صداشم بزنم محل نمیزاره کار خودش می‌کنه

بشدت مغروره و خودکفا

خیییلی وروجکه خییییلی اذیت می‌کنه سراغ هممممممه چی می‌ره بخدا 

دیگه اعصاب ندارم 

اصلا حوصله و تحملش ندارم

دلمم براش میسوزه

کسی هست اینجور باشه یا فقط من انقد مادر بدیم؟

دو سال و سه ماهشه

می‌دونم هنوز بچست بد و خوب حالیش نیست اما حداقل وقتی دعواش میکنم باز باید ترسیده بشه باز انجام نده یا نه😭

باید بالاخره از من یا باباش حساب ببره کمی یا نه؟

😭😭😭خدا بهم صبر و تحمل بده

« خدایا شکرت »
منم یه مدت خیلی بی اعصاب بودم ولی درست شدم خیلی موجود عاجزین نمیتونن حتی درخواست آب کنن دلم واسش میس ...

تو روز که هر کار کنه اصلا دعوا ندارم قربون صدقه حتی اگه یه دقیقه هم‌نخوابه فقط بعضی شبا که کلافم میکنه یکم بد باهاش حرف میزنم مثل دیشب بخدا دسته خودم نبودبا این حال قسم خوردم همونم نکنم دیگه چون منم همش میگم زبون که نداره بگه بابا خوابم نمیاد یا چمیدون گشنمه دلم خیلی میسوزه کاش خدا صبرم و زیاد کنه من عاشقه بچم ولی از خودم بدم اومده دیشب دعواش کردم

تو روز که هر کار کنه اصلا دعوا ندارم قربون صدقه حتی اگه یه دقیقه هم‌نخوابه فقط بعضی شبا که کلافم میک ...

من خوووب درکت میکنم از خدا واست صبر میخوام

تازگیا اینجوری شده؟

دلم تنگ شد واسه روزایی که بچم التماسم میکرد بغلش کنم و گریه میکرد و منم خسته بودم 

الان بچتون چند وقتشه؟

منم الان حال استارتر دارم می‌دونم بعد دلم مثل شما تنگ میشه اما واقعا تو لحظه ، آدم خسته و بی حوصله میشه

« خدایا شکرت »
2706