2737
2734
عنوان

کیا امسال خرید عید نمیکنن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2670 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باردارم میترسم بخرم بعد دیگه سایزم نشه و نتونم بپوشم برا همین بیخیال خرید شدم. تازه امسال برا خوا ...

اخ گفتی داغ دلمو تازه کردی مادرشوهر خاک برسرم تو عید سه سال پیش خودشو کتک میزد و به در و دیوار میزد که برای من عیدی نیاره اخرشم نیاورد که هیچی 2ماه قبل عروسیمم قهر کرد و اعصابمونو خورد کرد. عفریته چقدم پولداره 3تا خونه داره.

2728
خدا رحمت کنه😔

خدا رفتگان شما رو هم ببامرزه

تو هفته ی ششم توی سونو وختی من و همسرم صدای قلب جنین رو شنیدیم 😍😍اون لحظه ی قشنگ رو آرزو میکنم واسه ی همه ی کسایی که منتظر مامان شدنن 🤲
[QUOTE=82651242]من حالت درک میکنم سه تا بچه دارم داریم داریم خونه می سازیم.. طلا ها فروختم ...نمیتون ...

نه دو خوابه 90 و خورده ایه. نقشه اش خوبه خداروشکر. طرف پول لازم بود خیلی باهامون راه اومد

2738

انقدر از خريد عيد بدم مياد.ول كن بابا . من يكي دو سال اول عروسيم يادم ميرفت براي عيد ارايشگاه برم ..

افرين خونه خريدي. مهم خونس. من با اين كه خودم حقوقو ميگيرم اصلا دلم نميخواد خودمو تو چشم مردم بندازم و لباساي گرون بخرم. هميشه معمولي ميگردم. براي ظاهرم خرج نميكنم. ولي تا دلت بخواد رستوران و مسافرت ميريم و هر وقت هم عشق كنيم  اتليه ميريم عكس يادگاري با خانوادم ميندازيم

نی نی عزیزم... روزای خوبی با هم داریم...... دلم قرصه به "فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین" سپردمش به خودت
اخ گفتی داغ دلمو تازه کردی مادرشوهر خاک برسرم تو عید سه سال پیش خودشو کتک میزد و به در و دیوار میزد ...

انان که غنی ترند محتاج ترند عزیزم. بیخیال این نیز بگذرد. مادرشوهر منم خیلی از این کارا کرده. کلی از شوهرم پول گرفت پیش از عروسی تا خریدای زنونه رو برام انجام بده، چون شوهرم روش نمیشد ولی نه خریدی انجام شد و نه دیگه ما پولی دیدیم. مادرشوهر منم خیلی پولداره ولی ظاهرا محتاج همون 3 ، 4 میلیون پول شوهر من بود

2706