1735
1768
عنوان

وای امام حسین ممنونپ خدایا مرسی

253 بازدید | 18 پست

۳روز پیش بعد اینکنه آز منفی شد لک قهوع ای داشتم و قطع شد هنوزم پری نشدم بی بی چک گذاشتم دیروز منفی بود امروز رفتم سطل اشغال خالی کنم دیدم همون بی بی چکه شده دوتا خط

ببينم ش

عجله نكن صبر كن جندروز ديك بزن ازالان شروع نكني ب از رفتن و بي بي زدن

انقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

عزیزم انشالله همون بشه که می خوای یه چند وقت دیگه برو ازمایش مطمئن بشی

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙❤️💚 هی تویی که داری امضامو می خونی! امیدوارم خیلی زود یه اتفاق خوب واست بیافته 😍🤗.                                        ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️ 
1718
1760

فرداش معتبر نیست عزیزم 

ی ازماش خون بده 

.......خودت چشمامو میبندی و این قصه تموم میشه 💞           🅰️خیالم را هر شب به خلوتت می فرستم بگذار خواب هایم؛ در آغوش تو بیدار شوند❤️                                                           .   🅱️به خاطر این جماعت تغییرنکن آن ها هر روز تو را جور دیگری می خواهند. (هرتا مولر)
عزیزم‌چطور با طب سنتی باردار شدی؟؟؟

تاپيك تو امضام روبخونيد

انقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂
1665