2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

فک کنم یه کم قدیمی شده این طرحا..ولی اگه واقعا دوست داری اینارو عزیزم دومی طرحش بهتره ولی یه رنگ و پارچه دیگه انتخاب کن

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
فک کنم یه کم قدیمی شده این طرحا..ولی اگه واقعا دوست داری اینارو عزیزم دومی طرحش بهتره ولی یه رنگ و پ ...

چی مدلی جدیده؟ منظور منم فقط مدلش بود 

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
بستگی به دکور خونت و رنگ فرشت داره  من اولی میپسندم

عکس فرشمو میفرستم بگید چ رنگ پرده ای میتونم باهاش ست کنم 

خدایا شکرت که هوامونو داری   خدایا همه امیدمون به خودته فقط خودت   نفسای من گل پسرام  خدایا خودت مواظبشون باش  
چی مدلی جدیده؟ منظور منم فقط مدلش بود 

طرحای جدیدتر که تو نت زیاده عزیزم..ولی کلا رنگ پارچه خیلی مهمه..اگه به خونت نیاد جدیدترین مدلم بزنی تو ذوق میزنه عزیزم

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
طرحای جدیدتر که تو نت زیاده عزیزم..ولی کلا رنگ پارچه خیلی مهمه..اگه به خونت نیاد جدیدترین مدلم بزنی ...

خیلی میگردم همش همینجوریه

طرحای جدیدتر که تو نت زیاده عزیزم..ولی کلا رنگ پارچه خیلی مهمه..اگه به خونت نیاد جدیدترین مدلم بزنی ...

عکس فرشام و فرستادم