1147
648
عنوان

کی ها شوهراشون این مدلی هستن

300 بازدید | 28 پست

وقتی پول دستشون میاد نمیگن و یواشکی خرج میکنن

یا خیلی دیر میگن 

چرا ما خانم ها این مدلی نیستیم 

برای سلامتی مامان و بابام صلوات بفرستید هر چی دارم از وجود اونهاست قدر پدر و مادر هاتون رو بدونید این لحظه ها ناب هستن 

من از دروغ خیلی بدم میاد 

از بی اهمیتی 

از نگفتن 

از پنهان کردن

از به حرفم گوش ندادن 

لجم میگیره ولی هیچ کاری نمیتونم بکنم 

برای سلامتی مامان و بابام صلوات بفرستید هر چی دارم از وجود اونهاست قدر پدر و مادر هاتون رو بدونید این لحظه ها ناب هستن 

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156
بابام اینجوریه همشم میده دوستاش

خیلی آزار دهندس

بیچاره شوهرم همین که یه پولی میاد تو دستش میریزه به حساب مشترکمون

قدرش رو بدون

8

من کمتر پیش میاد بپرسم 

خودش اگه بخواد میگه

نداشتنی هم هی میناله که ته دیگه

❤ خدا جونم! ❤                                                               نگاهتو از روی من و عشقم و زندگیم برندار                              خودت مراقب هممون باش❤
1167
من شوهرم تا حقوق میگیریه بهم میگه چیزی آرم پنهون نمیکنه

حقوقش رو خودم میدونم با هم هستیم ولی بقیه کارهاش رو میگم از کسی پول میخواد یا از یه جای پول بهش میرسه اینجور چیزها رو میگم

از تو ک سلحشوری بعیده از پس اقاتون بر نیای  سلحشوووووور تو میتونی

نه بابا من بیچاره خیلی ضعیفم   

شوهر من که هرچی میشه سریع بهم میگه تازه همه اس ام اسای بانکیشم به شماره من میاد  

ولی تو اداره ما برعکسه اون چیزیه که گفتی اکثر خانوما پولاشونو پنهون می کنن از همسرشون

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
من کمتر پیش میاد بپرسم  خودش اگه بخواد میگه نداشتنی هم هی میناله که ته دیگه

ما با هم کار میکنیم میدونم نداره ولی بعضی موقعها بهم نمیگه مثلا جای کار کنه پولش رو بدن یا از جای پول میخواد نمیگه بهم 

قبلا که کارمند نبود هم دیر بهم میگفت الان چون کار شرکتی میکنه حقوقش رو میدونم قبلا هم سر این موضوع که آزاد کار میکرد پول میگرفت نمیگفت خیلی دعوا کردیم من این مدلی نیستم که هی به روش بیارم اعصابم نمیکشه میدونی دلسرد میشم 

835