2726
عنوان

باشوهرم دعوام شد..

| مشاهده متن کامل بحث + 550 بازدید | 48 پست
شورت قرمز نپوش حالش جا میاد یک هفته 

از خداشه😂 میگه بذار بخابیم حال داریا

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ بفهمه دفعه دیگه راستتم باور نمیکنه ها

دو کیلو اسپری حروم کردم،نگو😓 ولی واقعا درد داره دستم،سوز میده از دیشب

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
2728

خخخ چه کار بچگونه ای

اگر تنها، یک لبخند در خود داری آن‌ را به کسی‌ بده که دوستش‌ داری‌ و برات با اهمیتِ زندگی‌ کوتاه‌تر از اینه که صرفِ انسان‌هایی‌ بشه که بهشون اصلاً علاقه نداری‌ ایشالا لبخندات پایدار باشه 
عزیزم ب نظرم شما یکم مشکل روحی داری😐

مرضم گرفته امروز😐😓

من یبار انقدر اعصابموداغون کرده بود ورم معدم بدترشده بود میدونست تقصیراونه منم زردچوبه ورداشتم زدم به صورتم ولبام داشت سکته میکرد فک میکرددارم میمیرم😅😅😅😅

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

بنظرم اگه گریم بلدی یه زخم دهن گشاد و عفونی درست کن بذار از عذاب وجدان سر بذاره به بیابون خخخخ

الان دختر دبیرستانیا خوب شدن.....من دبیرستان که بودم با یه دختره دوست شدم،باهاش رفتم بیرون همه میگفتن داداشت اذیت نمیشه با مقنعه    
یعنی نفهمید سایه زدی😐😳

یکم از گریم سرم میشه،بیس کار عروس بودم 😂😂

شیشه سورمه رو خالی کن زیر بغلت🤣🤣🤣🤣

😂

2706