1147
648
عنوان

باشوهرم دعوام شد..

| مشاهده متن کامل بحث + 543 بازدید | 48 پست

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

حالا هی اذیت کن ایندفه کار دیگه بکنه😒

آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
892
وایییی تو دیگ کی هستی کاش بگه بریم حموم 😂😂😂😂

نمیاد باهام😂😂

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
یاد خدابیامرز فاخته افتادم 😐😐😐

نه دیگه من از رو شابلون بنفش نمیکنم خواهر😂

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
8
شورت قرمز نپوش حالش جا میاد یک هفته 

از خداشه😂 میگه بذار بخابیم حال داریا

نمیاد باهام😂😂

😂😂😂😂کاش بگه ی لیفم بکشه بت 

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👼👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟  
اگ بفهمه دفعه دیگه راستتم باور نمیکنه ها

دو کیلو اسپری حروم کردم،نگو😓 ولی واقعا درد داره دستم،سوز میده از دیشب

1114
عزیزم ب نظرم شما یکم مشکل روحی داری😐

مرضم گرفته امروز😐😓

835