1177
648
عنوان

باشوهرم دعوام شد..

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 48 پست

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

حالا هی اذیت کن ایندفه کار دیگه بکنه😒

های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
1156
وایییی تو دیگ کی هستی کاش بگه بریم حموم 😂😂😂😂

نمیاد باهام😂😂

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
یاد خدابیامرز فاخته افتادم 😐😐😐

نه دیگه من از رو شابلون بنفش نمیکنم خواهر😂

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170
1189
شورت قرمز نپوش حالش جا میاد یک هفته 

از خداشه😂 میگه بذار بخابیم حال داریا

نمیاد باهام😂😂

😂😂😂😂کاش بگه ی لیفم بکشه بت 

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👼👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟  
اگ بفهمه دفعه دیگه راستتم باور نمیکنه ها

دو کیلو اسپری حروم کردم،نگو😓 ولی واقعا درد داره دستم،سوز میده از دیشب

1184
عزیزم ب نظرم شما یکم مشکل روحی داری😐

مرضم گرفته امروز😐😓

1178