2726

مگه دکتر بهت نگفته؟ بعد تزریق آمپول نباید نزدیکی داشته باشی.و شوهرت بین 2 تا 3 روز نباید انزال داشته باشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام انگار همشهری هستیم

عزیزم‌مشکلتون چیه؟

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2728

نه والا نگفت گفت دوشنبه نزدیکی کنید سه شنبه ازمایش بده اگه مثب بود به ما بگو .منم رفتم ازمایشگاه از دکتر پرسیدم اخه با یه روز فاصله مگه ازمایش نشون میده .گفت نه.راستش منم نرفتم دیگه.فردا میخوایم بریم ای یو ای

عزیزم منم ای یوای کردم 

دکترب من گف دوروز قبل ای یو ای نزدیکی کن

مشکلی پیش نمیاد

من ای یوای دومم باردارشدم

انشالله ک شماهم بارداربشی

خدایا هزززززززاررررررران مرتبه شکرت که منم مادرشدم😘انشالله نصیب همه منتظرا🤗🤗
هزینه ای یو ای تون چقد شد؟؟دفه دومم دوباره هزینه کردید؟

دوماه پشت سر هم انجام دادم هردفعه هم1500

اصلا خودم فکرشو نمیکردم نتیجه بگیرم

هنوزم باورم نمیشه

خدایا هزززززززاررررررران مرتبه شکرت که منم مادرشدم😘انشالله نصیب همه منتظرا🤗🤗

بچه ها برا منم دعا کنید منم با ای یو ای باردار شدم کلی خوشحال بودم هفت هفته بودم رفتم سونو گفت قلب نداره مرده بعد رفتم دکتر گفت ۱۰ روز دیگه سونو بده شنبه باید سونو بدم برام دعا کنین

2706