2410
2553
عنوان

کاش هیچ وقت بزرگ نمیشدیدم کیا دلشون میخواد برگردن زمان بچگیشون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 40 پست
من اینقددلم میخوادبرگردم به عقب به بابام میگفتم توروخدانره اونجااگه بره ماهمه فنامیشیم

چرا عزیزم مگه بابات کجا رفته...بمیرم واسه دلت عزیزم امیدوارم که آینده ی و حال خوبی داشته باشی

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
کودک درونم فعاله اتفاقا عزیزم منظورم بدون فکر و بدون دغدغه بودنه وگرنه میدونم نمیشه برگشت گلی

اوکی میدونم چی میگی ولی خیلی دغدغه هایی که الان ما داریم چند ساله دیگه به نظرمون مسخره میاد منظورم اینه بیخیال باش و سعی کن از الانت لذت ببری بیخیال همه چی

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی خیلی دلم میخواد برگردم به زمان دانشجوییم،موقعی که مجرد بودم،کنار مامانم بودم،مامان قشنگم،کاش ...

دقیقا همینطوره کاش کسایی که کامنتتو میبینن هم قدر این لحطاتو بدونن زمان خوب که گذشت بعدا متوجه میشیم...خدامامانتو رحمت کنه مهربون

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
اوکی میدونم چی میگی ولی خیلی دغدغه هایی که الان ما داریم چند ساله دیگه به نظرمون مسخره میاد منظورم ا ...

خیلی دلم میخواد اینطوری فکر کنم عزیزم ولی با این سنم و این مشکلات یکمی برام سخته ولی خداکنم اینده عالی باشه که به مشکلات الانم بخندم نه اینکه مشکلات بزرگ بشه که اینا برم کوچیک بشه نه فقط واسه من واسه همه همینطور باشه

2720
چرا عزیزم مگه بابات کجا رفته...بمیرم واسه دلت عزیزم امیدوارم که آینده ی و حال خوبی داشته باشی

خدانکنه عزیزم بابای مهربونم فوت نشده میترسم شناخته بشم نمیتونم بگم چرافقط درعرض دوساعت همه دلخوشی هاای مادودشدورفت اونکه همه کس مابودفوت شدبمیرم واسه مردبودنش فرشته زندگی من

2714

[QUOTE=82647266]دقیقا همینطوره کاش کسایی که کامنتتو میبینن هم قدر این لحطاتو بدونن زمان خوب که گذشت بعدا متوجه میشیم ...[/QUOTE

واقعا ،تروخدا قدر ماماناتونو بدونین.

قدر روزای داشتنشون رو.

ممنون عزیزم،روح همه مامانهای آسمونی شاد.

دقیقا عزیزم اگه بشه خیییلی عالی میشه ولی بازم جای جبران هست چون برگشتن محاله

درسته، شروعی دوباره

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی