1147
44

دلم تنگ شده واسه بچگیام واسه اینکه تو دنیای پاک و ساده ی خودم باشم

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156

کودک درونتو فعال کن کارایی که دوست داری انجام بده بیخیال دیگه نمیتونی برگردی یه آرزوی محاله

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
1189
1167
همه همینیم دوست داریم برگردیم به روزایی که از بدی ها چیزی ندونیم

دقیقا عزیزم

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 

من دوس ندارم اینجای زندگی عالیه

ی دختر تیر ماهی          عشق بابایی       پرسپولیسی دو آتیشه     دانشجو         عاشق اهنگ های یاس و علی رضا طلیسچی           عاشق فوتسال و پی اس     کلا با بقیه دخترا فرق دارم                   البته عاشق متفاوت بودن هستم         اینو یادم رفته بود بنویسم لایکم کنید ریپلای کنید بازم چون عاشق متفاوت بودنم
1182