1147
648
عنوان

کاش هیچ وقت بزرگ نمیشدیدم کیا دلشون میخواد برگردن زمان بچگیشون؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 175 بازدید | 40 پست
کودک درونتو فعال کن کارایی که دوست داری انجام بده بیخیال دیگه نمیتونی برگردی یه آرزوی محاله

کودک درونم فعاله اتفاقا عزیزم منظورم بدون فکر و بدون دغدغه بودنه وگرنه میدونم نمیشه برگشت گلی

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 
منم بخدا کاش میشد برگشت

ای کاش واقعا😢

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می ‏شوند؛پس هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،بدان که خدا می‏ خواهد تصویری زیبا از تو بسازد. 

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

بچگی نه چون اون دوران هم سختی زیاد کشیدم ولی عالم بچگیرو دوس دارم

دقیقا منم تو بچگی خیلی سختی کشیدم عزیزم ولی اون عالم رو دوست دارم عالم بچگی

آی گفتی

دوست دارم برگردم دوباره شروع کنم این همه اشتباه و تجربه های تلخ رو نداشته باشم 

با سلامتی و خوشی بیشتری زندگی کنم 

اصلا به حرف مردم اهمیت ندم 

کار خودم رو بکنم عشق بکنم

سلام بر قطب عالم امکان، سلام بر مهدی موعود، سلام هر صبح و شام بر مظلوم عالم، آقای من روحی فداک میشه زودتر بیای، خيلي دلم گرفته ازش خبري ندارم نمي دونم کجاست و چيکار مي کنه اصلا حالش چطوره؟ امام زمانم رو ميگم... خيلي دلم براش تنگ شده، خيلي، فقط این رو می دونم که مهدی تنهاست، مهدی غریبه، مهدی مظلومه، آقا موقع ظهور منم باشم، الهی هر بلا از حضرتش دور  الهی من بلاگردان مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف، اللهم اغفر للمومنین و المومنات والمسلمین والمسلمات جمیعا و رحمه الله و برکاته    فالله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا کاشف الکرب عن وجه الحسین علیه السلام اکشف کربی به حق اخیک الحسین علیه السلام 
1156
والا کودکیه درست درمونیم نداشتم ک بخاپ بردم میرم جلو ب امیدخدا بهتر میشه ایشالا

حالا که فکرشو میکنم نظرم برگشت🤣دقیقا کاش آینده ی خوبی در انتطارمون باشه لااقل

من خیلی خیلی دلم میخواد برگردم به زمان دانشجوییم،موقعی که مجرد بودم،کنار مامانم بودم،مامان قشنگم،کاش میشد همه چیزمو بدم تا دوباره ببینمش،برم بغلش و سر تا پاشو ببوسم.

کاش میدونستم اون روزا بهترین روزای زندگیمه...

کاش قدر مامان مهربونمو و روزای کنارش بودنو بیشتر می دونستم.

عین من الان که بزرگ شدم پیرشدن مادرم داره زجرم میده بزرگ که شدم بابای مهربونم نیس کاش بچه بودم هیچ غ ...

دقیقا...امیدوارم که آینده ی بهتری در انتظارت باشه عزیزم

آی گفتی دوست دارم برگردم دوباره شروع کنم این همه اشتباه و تجربه های تلخ رو نداشته باشم  با سل ...

دقیقا عزیزم اگه بشه خیییلی عالی میشه ولی بازم جای جبران هست چون برگشتن محاله

1194
من اینقددلم میخوادبرگردم به عقب به بابام میگفتم توروخدانره اونجااگه بره ماهمه فنامیشیم

چرا عزیزم مگه بابات کجا رفته...بمیرم واسه دلت عزیزم امیدوارم که آینده ی و حال خوبی داشته باشی

کودک درونم فعاله اتفاقا عزیزم منظورم بدون فکر و بدون دغدغه بودنه وگرنه میدونم نمیشه برگشت گلی

اوکی میدونم چی میگی ولی خیلی دغدغه هایی که الان ما داریم چند ساله دیگه به نظرمون مسخره میاد منظورم اینه بیخیال باش و سعی کن از الانت لذت ببری بیخیال همه چی

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
من خیلی خیلی دلم میخواد برگردم به زمان دانشجوییم،موقعی که مجرد بودم،کنار مامانم بودم،مامان قشنگم،کاش ...

دقیقا همینطوره کاش کسایی که کامنتتو میبینن هم قدر این لحطاتو بدونن زمان خوب که گذشت بعدا متوجه میشیم...خدامامانتو رحمت کنه مهربون

اوکی میدونم چی میگی ولی خیلی دغدغه هایی که الان ما داریم چند ساله دیگه به نظرمون مسخره میاد منظورم ا ...

خیلی دلم میخواد اینطوری فکر کنم عزیزم ولی با این سنم و این مشکلات یکمی برام سخته ولی خداکنم اینده عالی باشه که به مشکلات الانم بخندم نه اینکه مشکلات بزرگ بشه که اینا برم کوچیک بشه نه فقط واسه من واسه همه همینطور باشه

خیلی دلم میخواد اینطوری فکر کنم عزیزم ولی با این سنم و این مشکلات یکمی برام سخته ولی خداکنم اینده عا ...

انشالله 

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
1179
چرا عزیزم مگه بابات کجا رفته...بمیرم واسه دلت عزیزم امیدوارم که آینده ی و حال خوبی داشته باشی

خدانکنه عزیزم بابای مهربونم فوت نشده میترسم شناخته بشم نمیتونم بگم چرافقط درعرض دوساعت همه دلخوشی هاای مادودشدورفت اونکه همه کس مابودفوت شدبمیرم واسه مردبودنش فرشته زندگی من

[QUOTE=82647266]دقیقا همینطوره کاش کسایی که کامنتتو میبینن هم قدر این لحطاتو بدونن زمان خوب که گذشت بعدا متوجه میشیم ...[/QUOTE

واقعا ،تروخدا قدر ماماناتونو بدونین.

قدر روزای داشتنشون رو.

ممنون عزیزم،روح همه مامانهای آسمونی شاد.

1182