2726
عنوان

بچه‌ها چسام داغونه بگید چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1146 بازدید | 84 پست

خوش تیپه مو فرفری دلبر جون 

من پیشنهاد میکنم ی چش پزشکی بری تا با ی قطره مشکلت حل شد الان تو پستا دیدم حتی قطره اشک مصنوعی!!!!!! پیشنهاد شده 

اینجا نمیتونی تصمیم بگیری کدومشو بخری 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بیمارستان؟ دانشگاه؟

خو برن بیمارستان ویزیت

درمانگاه ها دکتر دارن

نمیدونم والا

اینجا همه چیز عجیبه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2728
مرسی پس بگیرم.چون واقعا وقت ندارم برم دکتر چیزه حادی هم نیست ولی انقدر مالوندمشون که درد میکنه

این خوب نمیکنه برو داروخونه ی خوب توصیح بده پمادمیده

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
خداییش عنوانت خیلی باحال بود😂😂😂 اولش خوندم چسام داغه، پیش خودم گفتم مگه چس یخم داریم بعد که دقت ...

کامنت تو از عنوان هم باحال تر بود😂😂😂

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
خو برن بیمارستان ویزیت درمانگاه ها دکتر دارن نمیدونم والا اینجا همه چیز عجیبه

تازه بیبی چکاشونم ما باید تعبیر کنیم کلی کار داریم اینجا ...از صب بیدار میشیم باید هی مراجعه کننده رو جواب بدیم😎😎😎بدون هیچ مزدی 😃😃😃

خو برن بیمارستان ویزیت درمانگاه ها دکتر دارن نمیدونم والا اینجا همه چیز عجیبه

سخته

خسته ایم خخخ

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
خوش تیپه مو فرفری دلبر جون  من پیشنهاد میکنم ی چش پزشکی بری تا با ی قطره مشکلت حل شد الان تو پ ...

فدات عزیزم  

اخه این ماه از صبح تا شب یه سره مغازه هستم شلوغه نمیدونم کی وقت پیدا میکنم

گفتم فعلا با یه چیزی شستشو بدم

عزیزم میدونی راهش چیه.ژل الوئه ورا زرد فوراور،اصلا نیاز به دکتر رفتن نداری اینو تهیه کن و بخور سریع خوب میشی .خیلی  خوب برای مشکلات چشمی جواب میده . خواهر من تازه عمل شبکیه کرده بوده که سوزش چشم و قرمزی چشم پیدا کرد بهش گفتم اینو بخوره بعد از تموم شدن ژل چشاش خوب خوب شده بود هنوزم که هنوزه ژل زرد رو میگیره و میخوره حتی دکتر جراحش تعجب کرده که چه زود  چشمش شفاف شده 

عشق است بدنسازی ..... به هر فرم و استایل بدنی میتونی برسی. فقط کافیه اراده کنی و بخای 
مرسی پس بگیرم.چون واقعا وقت ندارم برم دکتر چیزه حادی هم نیست ولی انقدر مالوندمشون که درد میکنه

فقط پماد خوب نمیکنه اینکه میگی مژهات چسبیده بهم ینی عفونت داره قطره و پماد اونم انتی بیوتیک باید همزمان استفاده کنی

2706