1147
44
عنوان

بچه‌ها چسام داغونه بگید چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 84 پست
نه گل مژه نیست فکر کنم میگن غی،قی یه همچین چیزی

عزیزم صبح چشاتو با چای..یا دم کرده بابونه..یا شامپو بچه بشور

من اگر روزی شود نقاش این دنیا شوم🌸این جهان را عاری از هر غصه و غم میکشم🌸
 نمیری دختر ببین یه س چه کرده

همینه دیگه. حالا خوبه پست و مقام مهمی نداری وگرنه همین با نقطه یا بی نقطه نوشتن ممکنه باعث جنگ جهانی سوم بشه😆😆😆😆

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هزیزم منم چشام حساسه زمستونا کلا درگیرم با این موضوع و عفونت میگنه و باد میکنه انگار ساعت‌های گریه مردم چارش فقط تتراسیکلینه بریز تو چشمت پماد چشمیه برا عفونت و رو چشمات چای کیسه ایی بزار روزیی نیم ساعت و چشاتو با چای بشور قطره اب مقطرم بریز

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1158

خوش تیپه مو فرفری دلبر جون 

من پیشنهاد میکنم ی چش پزشکی بری تا با ی قطره مشکلت حل شد الان تو پستا دیدم حتی قطره اشک مصنوعی!!!!!! پیشنهاد شده 

اینجا نمیتونی تصمیم بگیری کدومشو بخری 

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 
مرسی پس بگیرم.چون واقعا وقت ندارم برم دکتر چیزه حادی هم نیست ولی انقدر مالوندمشون که درد میکنه

این خوب نمیکنه برو داروخونه ی خوب توصیح بده پمادمیده

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میش واس سلامتی پسرم ونی نی تودلم یه صلوات بفرستین😍😍😍خداجونم شکرت عاشقتم خدا
1125
خداییش عنوانت خیلی باحال بود😂😂😂 اولش خوندم چسام داغه، پیش خودم گفتم مگه چس یخم داریم بعد که دقت ...

کامنت تو از عنوان هم باحال تر بود😂😂😂

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی میتونی با سکوتتحقیرش کنی چرا جوابشو میدی

ی چُس نوشتیم دهنمو سرویس کنید با لایکاتون😂😂😂😞

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👼👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟  

عرق چهل گیاه خوبه عرق نعنا هم بخوری خوبه نفخ نمیکنی یه چای نبات هم کارت رو راه میندازه

از چه نظر داغونه ؟یعنی بد بویه؟شاید سردی کردی!

😂😂😂😂😂

خانوما اگه خطایی از من تو سال ۹۷دیدین خطای دید دارین من خیلی خوبم!      تو سال ۹۸ هم میخوام به همین روند خوبیام ادامه بدم انشاءالله  
خو برن بیمارستان ویزیت درمانگاه ها دکتر دارن نمیدونم والا اینجا همه چیز عجیبه

تازه بیبی چکاشونم ما باید تعبیر کنیم کلی کار داریم اینجا ...از صب بیدار میشیم باید هی مراجعه کننده رو جواب بدیم😎😎😎بدون هیچ مزدی 😃😃😃

خو برن بیمارستان ویزیت درمانگاه ها دکتر دارن نمیدونم والا اینجا همه چیز عجیبه

سخته

خسته ایم خخخ

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
1103
خوش تیپه مو فرفری دلبر جون  من پیشنهاد میکنم ی چش پزشکی بری تا با ی قطره مشکلت حل شد الان تو پ ...

فدات عزیزم  

اخه این ماه از صبح تا شب یه سره مغازه هستم شلوغه نمیدونم کی وقت پیدا میکنم

گفتم فعلا با یه چیزی شستشو بدم

عزیزم میدونی راهش چیه.ژل الوئه ورا زرد فوراور،اصلا نیاز به دکتر رفتن نداری اینو تهیه کن و بخور سریع خوب میشی .خیلی  خوب برای مشکلات چشمی جواب میده . خواهر من تازه عمل شبکیه کرده بوده که سوزش چشم و قرمزی چشم پیدا کرد بهش گفتم اینو بخوره بعد از تموم شدن ژل چشاش خوب خوب شده بود هنوزم که هنوزه ژل زرد رو میگیره و میخوره حتی دکتر جراحش تعجب کرده که چه زود  چشمش شفاف شده 

عشق است بدنسازی ..... به هر فرم و استایل بدنی میتونی برسی. فقط کافیه اراده کنی و بخای 
مرسی پس بگیرم.چون واقعا وقت ندارم برم دکتر چیزه حادی هم نیست ولی انقدر مالوندمشون که درد میکنه

فقط پماد خوب نمیکنه اینکه میگی مژهات چسبیده بهم ینی عفونت داره قطره و پماد اونم انتی بیوتیک باید همزمان استفاده کنی

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 
1170