1177
648
عنوان

بچه‌ها چسام داغونه بگید چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 84 پست

برای چسات پماد ویتامین آچشمی بگیر شب موقع خواب بزن  

تیکر ندارم                                                                اماااااااااااااا                                                                        دوهفته و دو روز به تولد باقیست                       🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶👶

چایی سنگین درست کن بذار سرد بشه چند بار بریز تو چشمت و چشمتو باهاش بشور اگه تا عصر بهتر نشد برو دکتر

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

چرا اینجا کسی نمیره دکتر؟ همش تاپیک میزنن؟

دکترا عصر هستن

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
1156
برای چسات پماد ویتامین آچشمی بگیر شب موقع خواب بزن    

پماد ویتامین آ چسمی

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
1194

نخود لوبیا نخور  

فقط 44 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نینیم بالاخره دنیا اوم‌د جوری که اصلا نمیخاستم و تصورشو نمیکردم😔😔خیلی درد کشیدم اما خدایا شکرت که سالمه خودم به درک💔
صبحا کجان پ؟

بیمارستان؟ دانشگاه؟

1167

برو دکتر حتما

خواهر منم همین طوری شده . یه دفعه خشکی چشم گرفت . الان چند ماهه دستش بنده به این دکتر و اون دکتر

انواع قطره و اشک مصنوعی هم امتحان کرده

با شامپو بچه چشمات رو بشور . اطراف چشمت کرم و مواد آرایشی استفاده نکن . احتمال حساسیت هم هست

ولی بهترین کار مراجعه به پزشکه

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

چرا اینجا کسی نمیره دکتر؟ همش تاپیک میزنن؟

دکترگرونه خواهرگرووووووونه😂😂😂

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میش واس سلامتی پسرم ونی نی تودلم یه صلوات بفرستین😍😍😍خداجونم شکرت عاشقتم خدا
835