2410
2553

من الان هفته ٢٠ هستم و سه روز بيش امينو دادم

عدد ان تي توي غربال اول ١.٨٩ بود ولي ازمايش غربالگري اول برام ريسك ١:٤٥٠ سندروم دان زد

كسي بوده اينجوري؟

دارم ميميرم😔😔😔

انشاالله جواب آزمایشت خوبه! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیا اینطوری میشن انشالله آمنیوت خوب بیاد یه سونوی چهار یا پنج بعدی برو از انگشست شست هم میشه تشخیص داد شستشون سه بند انگشت داره انقدر استرس نداشته باش

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
2456

اتفاقا دیشب دکتر بودم ی خانمی اومده بود ریسک داشت گریه میکرد دکتر گف از هر ۱۰۰نفر یک نفر واقعا. ریسک داره ولی ما برای اینکه همون یک نفرو تشخیص بدیم مجبوریم همه ی اون ۱۰۰نفرو ازمایش کنیم 

منم ریسک سندروم داون بود بچم...ریسکش هم یک ب ۱۰۰

امنیو شدم. سالم بود 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2714
آره عزيزم منم ريسك داشتم ولي آمنيو ندادم غربال دو رو دادم الانم پسرم ي ماهشه خيلي خوشكل و سالمه اكثر ...

اي كاش منم غربال دوم رو ميدادم

اخه من قبل امينو سل فري دادم ولي جواب نداد گفتن سلولهاي جنين توي خونت نيست كه چيزي بفهميم

واسه همين مجبور شدم امينو دادم

2706