1147
44

من الان هفته ٢٠ هستم و سه روز بيش امينو دادم

عدد ان تي توي غربال اول ١.٨٩ بود ولي ازمايش غربالگري اول برام ريسك ١:٤٥٠ سندروم دان زد

كسي بوده اينجوري؟

دارم ميميرم😔😔😔

انشاالله جواب آزمایشت خوبه! 

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا!                         پروفایلم عکس نی نی هفته 12👶🏻🤩

خیلیا اینطوری میشن انشالله آمنیوت خوب بیاد یه سونوی چهار یا پنج بعدی برو از انگشست شست هم میشه تشخیص داد شستشون سه بند انگشت داره انقدر استرس نداشته باش

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

اتفاقا دیشب دکتر بودم ی خانمی اومده بود ریسک داشت گریه میکرد دکتر گف از هر ۱۰۰نفر یک نفر واقعا. ریسک داره ولی ما برای اینکه همون یک نفرو تشخیص بدیم مجبوریم همه ی اون ۱۰۰نفرو ازمایش کنیم 

892

منم ریسک سندروم داون بود بچم...ریسکش هم یک ب ۱۰۰

امنیو شدم. سالم بود 

دایره المعارف حرف( ر )مینویسد: رباب :همسر حسین بن علی، مادرعلی اصغر شش ماهه،بعد از واقعه ی عاشورا تا آخر عمر زیر سایه ننشست!!!!!
1125
آره عزيزم منم ريسك داشتم ولي آمنيو ندادم غربال دو رو دادم الانم پسرم ي ماهشه خيلي خوشكل و سالمه اكثر ...

اي كاش منم غربال دوم رو ميدادم

اخه من قبل امينو سل فري دادم ولي جواب نداد گفتن سلولهاي جنين توي خونت نيست كه چيزي بفهميم

واسه همين مجبور شدم امينو دادم

1103
سونوي انومالي رفتم گفتن خيلي خوبه همه چيز توي انومالي هم ديده ميشه؟

عزیزم جاری منم ریسک سندروم داون داشت الان بچه اون سالمه ولی  بچه من که همه چیش نرمال پیش رفت اتیسم از آب در اومد با هم باردار بودیم و چقدر من غصه اونو خوردم توکلت رو به خدا کن هر روز یه دور تسبیح استغفار بگو اگه مشکلی باشه خدا برطرف میکنه توکل خیلی مهمه

خداجونم میدونم دعاهامو بی جواب نمیذاری و دلمو شاد میکنی دلم خیلی روشنه که پسرمو شفا میدی میدونم به زودی امضامو تغییر میدم که خدا به پسرم نظر کرده و پسرم خوب شده خیلی دوستت دارم خداااااا😍😍😘😘😘😘 همون طوری که بهش نظر کردی و تشنجشو شفا دادی از طیف اتیسم خارجش کن یعنی میشه یه روز پسرم بهم بگه مامان و حرف بزنه                افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد

اگر حوصلشو داری رمان کوچولوی اضافی رو دانلود کن بخون

فقط 47 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه کانال هست توش یه عالمه عکس خوشگل برای پروفایل بارداری ، نوزادی ، مادرو پسر ، مادرو دختر ، عکس نوشته نی نی ، مطلب راجب منتظرا و کلا کلی چیز که برای نی نی بدردتون میخوره ... مخصوص نی نی سایتی های عزیزم که دنبال عکس پروفایلن همه جورشو پیدا میکنن ..بیاین کانالم تو تل.گر.ام امروز زدمش ای دیشم اینه تو قسمت سرچ تل گر ام بزنید میاد ..poroniniخیلی دوستتون دارم منتظرتون هستم همتون بیاید اگه بد بود برید یه سر بزنید ضرر که نداره ..دل من شاد میشه
1170