2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرت شکم من چقدباید روش کار کنم گفتم دور ناف ۱۰۰ دور کمر۹۵

مربی نیستم ولی فکرکنم بایدزیادکارکنی. من خودم دورشکمم ۵۸.با برنامه کارکن مربی خودش میدونه چیابگه انجام بدی

تیله tileهستم🙂
من شکمم واقعا بزرگه یعنی دورناف ۱۰۰ هست میخام تاچند ماه دیگه بارژیم وورش کمش کنم حالا اگه فقط حرکات ...

هوازی ک باید باشه اگ دنبال تغییر سایز فوری هستی حلقه.بعد ازاون دراز نشست همراه دو ماراتون ک باعث کاهش سایز خیلی سریع در همه جای بدن میشه 

ولی همه اینا با رژیم مناسب باید باشه اصلا هم نباید وعده ای رو حذف کنی تعداد وعده هاتو زیاد کن مقدار غذاتو کم کن توی هر وعده حین ورزشم اب بخور ک بعدش نتونی خیلی غذا بخوری وگرنه خیلی زود برمیگرده سایزت

2728
نکنه شما آقایی 😂😂😂😂😂

,,بخدانه خانومم والا

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼