1147
648

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1157

ورزش نمیکنم ولی ورزشکاران راچرا😂

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸میشه برای شنیدن صدای قلب نی نیم ی صلوات بفرستین؟حاجت روابشین ایشالا😍😍😍
1125

بپرس عشقم

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
من شکمم واقعا بزرگه یعنی دورناف ۱۰۰ هست میخام تاچند ماه دیگه بارژیم وورش کمش کنم حالا اگه فقط حرکات ...

هوازی صد دردصد و بعدش تمرینات شکم

ولی اونچیزیکه از همه مهمتره تغذیت هست

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
ورزش نمیکنم ولی ورزشکاران راچرا😂

واااا

584
به نظرت شکم من چقدباید روش کار کنم گفتم دور ناف ۱۰۰ دور کمر۹۵

مربی نیستم ولی فکرکنم بایدزیادکارکنی. من خودم دورشکمم ۵۸.با برنامه کارکن مربی خودش میدونه چیابگه انجام بدی

تیله tileهستم🙂
من شکمم واقعا بزرگه یعنی دورناف ۱۰۰ هست میخام تاچند ماه دیگه بارژیم وورش کمش کنم حالا اگه فقط حرکات ...

هوازی ک باید باشه اگ دنبال تغییر سایز فوری هستی حلقه.بعد ازاون دراز نشست همراه دو ماراتون ک باعث کاهش سایز خیلی سریع در همه جای بدن میشه 

ولی همه اینا با رژیم مناسب باید باشه اصلا هم نباید وعده ای رو حذف کنی تعداد وعده هاتو زیاد کن مقدار غذاتو کم کن توی هر وعده حین ورزشم اب بخور ک بعدش نتونی خیلی غذا بخوری وگرنه خیلی زود برمیگرده سایزت

خدایا خودت یه ناز نازی بنداز تو دامن من  به زحمت نیفتم
835