1177
44
عنوان

مادرشوهرم زندگیمو بهم میریزه،بعد میگه منظوری ندارم.

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 62 پست

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

تواین یکی موردمادرشوهرم ازخداشه پسرمو پیششون بزارم ولی هیچوقت نمیزارم میترسم اخلاقاشونویادبگیره البته کوچیکه اما بازمیترسم چون خیلی...هستن،،،😊😊خدایاببخش غیبت کردم😂😂😂

مابچه بودیم یه بازی بودبنام: 👈                                                 (همه ساکت بودندناگهان خری گفت)...                                      صدبرابرپلی ایستیشن۳لذت داشت
مادرشوهر من صاف توچشام نگامیکنه میگه عروس به چه درد آدم میخوره دختره که دست پدرومادرمیگیره😕😒 پیش ز ...

بگوآرولا بیفتی یه جات بشکنه که باید ازدخترانتظارداشت عروس هیچکاره نیس که پیشت بمونه

مابچه بودیم یه بازی بودبنام: 👈                                                 (همه ساکت بودندناگهان خری گفت)...                                      صدبرابرپلی ایستیشن۳لذت داشت
8
عجب.بچت چند سالشه ؟

هشت ماهشه. خودمم دکترا می خونم ترم آخرم. ولی اگه شوهرم اجازه نده بچه رو بذارم مهد،انصراف میدم.

از نماز و روزه کمک بگیرید و این دو سخت است مگر بر فروتنان.
عنوان تاپیکت دقیقا مادر شوهر منه😂😂😂 بهت تیکه میندازه بعد قسم و قرآن که من نگفتم اگه محکوم شه هم ...

تازه دعوا راه میندازه که چرا ذهن شما مریضه.

😐😐😐

والا بخدا 😐

فقط 36 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
هشت ماهشه. خودمم دکترا می خونم ترم آخرم. ولی اگه شوهرم اجازه نده بچه رو بذارم مهد،انصراف میدم.

حیفه بخاطر یه ترم 

فقط 36 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍تیکر تولد یکسالگی 😍زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !

مادرشوهر من عقل داره ها ولی فقط در راه آزار و اذیت دیگران به کار میگیره. بچه هاش دانشگاه شریف درس میخونن.

1184

عزیزم من هم دو تا بچم رو از نوزادی گزاشتم مهد. خیلی هم راضیم .بچه اولمو  که میخاستم بزارم مهد شوهرم خیلی دعوا میکرد باهام ولی الان دیگه جا افتاده 

عشق است بدنسازی ..... به هر فرم و استایل بدنی میتونی برسی. فقط کافیه اراده کنی و بخای 
عزیزم من هم دو تا بچم رو از نوزادی گزاشتم مهد. خیلی هم راضیم .بچه اولمو  که میخاستم بزارم مهد ش ...

از بهزیستی یه مهد خوب و ستاره رو سوال کن و کوچولوت رو بزار اونجا 

عشق است بدنسازی ..... به هر فرم و استایل بدنی میتونی برسی. فقط کافیه اراده کنی و بخای 
حیفه بخاطر یه ترم 

آره واقعا. نمیدونید که چه سختی هایی کشیدم. باردار بودم ولی از صبح تا شب میرفتم پایان ناممو کار میکردم. ولی دخترم از همه چی برام مهم تره.

از بهزیستی یه مهد خوب و ستاره رو سوال کن و کوچولوت رو بزار اونجا 

میخوام بذارم مهد دانشگاه. دعا کنید شوهرم قبول کنه.

خب شمام محلش نده تا حرفش درست باشه

منکه زیادمحلش نمیدم.یباردخترکوچیکش حالش خراب شدازبس هرچیزی روباهم میخوره رودل کرده بود بر بیمارستان بستریش کردشوهرم هرازگاهی زنگ به مامانش میزد من نمیزدم بعدش چنان دعوایی راه انداخت که اره2روزبیمارستان بودم زنت یه زنگ نزدیاتعارف نکردبیمارستان بمونه واسم غذانیاورد قربون دخترم برم غذایی درست کردکه مرده زنده میشد همشم زنگ میزدحال منو خاهرش می‌پرسید شوهرمم گفت خب وظیفشه چون خواهرشه ازمن توقع همچین کارایی نداشته باشین بعدشم من هروقت زنگ میزدم زنم پیشم بوده چرادوباره زنگ بزنه.یعنی دلم خنک شدشوهرم اینجوری جوابشوداد😂😎

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین  
1178