1147
44

فک نکنم زیاد بمونن خارج فرزانه چوبسازم دیگه رفته تولیست دکترهای برتر بیمارستان بیستونم کار میکنه پیج اینستاشو دنبال کن همه خبرهارو میزاره مثل نانکلی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غربت آن نیست که تنها باشی...فارغ از فتنه فردا باشی    غربت آن است که چون قطره ی آب در به در در پی دریا باشی....غربت آن است که مثل من و دل در میان همه کس یکه و تنها باشی...

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

فک نکنم زیاد بمونن خارج فرزانه چوبسازم دیگه رفته تولیست دکترهای برتر بیمارستان بیستونم کار میکنه پیج ...

اه اه نانکلی که فقط بلده پست بزاره اصلا برای مریض وقت نمیزاره.چوبساز خیلی بهتره حداقل برای مریض وقت میزاره نه مثل نانکلی واقعا آدم به شعورش توهین میشه برخوردش رو میبینه

1158
اه اه نانکلی که فقط بلده پست بزاره اصلا برای مریض وقت نمیزاره.چوبساز خیلی بهتره حداقل برای مریض وقت ...

آره فقط الکی مشهور شدن مثلا دکتر من آذین هوشیاره انقدر دلسوزه و مهربونه که دلداریتم میده با صبر و حوصله مشکلتو گوش میده کمکت میکنه ولی اندازه نانکلی مشهور نیست...نانکلی فقط پول زیادی میگیره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غربت آن نیست که تنها باشی...فارغ از فتنه فردا باشی    غربت آن است که چون قطره ی آب در به در در پی دریا باشی....غربت آن است که مثل من و دل در میان همه کس یکه و تنها باشی...
آره فقط الکی مشهور شدن مثلا دکتر من آذین هوشیاره انقدر دلسوزه و مهربونه که دلداریتم میده با صبر و حو ...

نانکلی افتضاحه من بچه م رو بخاطر بی شعوری اون از دست دادم هیچ وقت حلالش نمیکنم.من رو تخت بیمارستان منتظر بودم بیاد ببینتم اون تو ایستگاه مامایی داشت عکس میگرفت و پست میزاشت که روزتون بخیر

نانکلی افتضاحه من بچه م رو بخاطر بی شعوری اون از دست دادم هیچ وقت حلالش نمیکنم.من رو تخت بیمارستان م ...

آره خیلی بیشعوره فقط هست تو اینستا و ت ل گ ر ا م 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40