2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه خرابش نکرد اما الان خسیس شدم

مال من مال روتختی دونفره هستش میترسم بدم خرابش کنن، مادرهمسر میگه نده خرابش میکنن

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!

من روتختیمو که پشم و شیشه است پهن کردم تو حمام .اب گرم باز کردم و بعدم پودر لباس شویی پاشیدم روش و گذاشتم  یه رب بمونه بعدم رفتم جمعش کردم با پا کلی روش رفتم اب چرکش کامل رفت رنگ رو تختیم کرمی بود پسرمم یکی دوبار روش جیش کرده بود لک شده بود ولی وقتی شستمش عینقدر برق میزدا بعدم با شیر سیار حسابی اب گرفتم روش و وقتی دیدم حسابی اب زلال ازش میاد یه لگن بزرگ داشتم گذاشتمش پشت لگن ابش حسابی رفت و سبک شد بعدم انداختم تو بالکن خشک شد .

الان اومدیم مستاجر شدیم اینجا که هستیم فضام کوچیکه تخت ندارم وگرنه عکس جنسشم برات میزاشتم

من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود هیچ جوری با بارداریش کنار نمیومد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده 😊یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها🥰.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم 😆جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود😮،باشه. هر روز میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی(مادر بزرگ یکی از شاگردای دوسال پیشم بعد از دوسال بی اطلاعی از هم خواب دیده بود توی تاریکی توی یه خونه چراغ سبز روشن بوده از ادما میپرسیده این خونه کیه بهش میگفتن خونه خانم معلم طاهاست.مادر بزرگ طاها صبح بلند میشه به دخترش زنگ میزنه میگه مامان امروز حتما به معلم پسرت زنگ بزن احوالشو بپرس این خوابو دیدم حتما چیزی هست.تو اوج ناراحتی من و تصمیم جدیم برای سقط این خانم با تعریف کردن خواب مادر ساداتش منو از حماقتی که میخواستم بکنم منصرف کرد.دعای خیرم همیشه بدرقه راه عزیزان مادر بزرگ طاها خواهد بود.🌹💝(اگر به قدر یک جمله تونستید کسی را از خواب غفلت بیدار کنید دریغ نکنید شاید یک جمله شما زندگی بخشید به کسی💝💝💝💝) )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.        خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
2714
نه بابا من سه بار دادم خیلی خیلی تمیزش کردن

میگه نه با چیزای دیگه میندازن تو ماشین ، روتختیت رنگ میگیره یا رنگش میره

مادرم و پدرم ، بگید چطوری صداتون کنم که برگردید واقعا بهتون نیاز دارم!
عه سوال منم هست  کسی جواب داد لایکم کن لطفا

بشور خراب نمیشه فقط خشک کن نزن یا اگه زدی رو دور۴۰۰بزار

وگرنه بندازش دور دیگه زشت شده ی خشکلشو بخر روباشتیاشم زشت شدن

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
پتو رو میدین خشکشویی ؟ اخه فکر‌کنین کلی پتو از ادمای دیگه رو با پتو شما میشورن

پتو چند نفره میندازی تو ماشین چند کیلویی؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2706