1147
648

من کرمانشاهم ولی نه نمیشناسم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غربت آن نیست که تنها باشی...فارغ از فتنه فردا باشی    غربت آن است که چون قطره ی آب در به در در پی دریا باشی....غربت آن است که مثل من و دل در میان همه کس یکه و تنها باشی...

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

نه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
1158
عزیزم شما دکترت کیه؟سز میشی یا طبیعی؟

آذین هوشیار تو بیمارستان امام حسین امروزم رفتم معاینه گفت جمعه برم بستری شم واسه طبیعی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غربت آن نیست که تنها باشی...فارغ از فتنه فردا باشی    غربت آن است که چون قطره ی آب در به در در پی دریا باشی....غربت آن است که مثل من و دل در میان همه کس یکه و تنها باشی...
آذین هوشیار تو بیمارستان امام حسین امروزم رفتم معاینه گفت جمعه برم بستری شم واسه طبیعی 

اهان همون ک جای دکتر فاخری اومدن

ان شاءالله ب سلامتی عزیزدلم

ی زایمان خوب و راحت داشته باشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...
قبول کرد ک سز کنه ولی چون معروف نیست میترسم ریسک کرده باشم

سزارین سخت نیست براشون

ایشالا مشکلی پیش نمیاد

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
اهان همون ک جای دکتر فاخری اومدن ان شاءالله ب سلامتی عزیزدلم ی زایمان خوب و راحت داشته باشی

مرسی عزیزدلم همچنین...منم خیلی تقلا کردم واسه سزارین کلی دکتر گشتم حتی پیش نانکلی هم رفتم ولی هیچکدوم انجام ندادن میگفتن حتی اگه نامه سزارینم بدیم بیمارستان معاینه میکنن و اول میبرن واسه طبیعی اگه نتونی بعد سزارین میشی منم با دکترهوشیار مشورت کردم ماما خصوصی گرفتم خیلی خوبه هردو روز یکبارم میرم بیمارستان نوارقلب بچمو میگیرن انشالا که جمعه هم بستری میشم خدا کمک همه کنه زایمان راحتی داشته باشن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1125
مرسی عزیزدلم همچنین...منم خیلی تقلا کردم واسه سزارین کلی دکتر گشتم حتی پیش نانکلی هم رفتم ولی هیچکدو ...

یعنی حتی اگه خودت بخوای هرچی هزینس پرداخت کنی و سزارین بشی باز قبول نمیکنن

با حقیقت بزن توی گوشم ....ولی با دروغ مرا نبوس
مرسی عزیزدلم همچنین...منم خیلی تقلا کردم واسه سزارین کلی دکتر گشتم حتی پیش نانکلی هم رفتم ولی هیچکدو ...

اره عزیزم منم خیلی پرس و جو کردم خییلس سخت میگیرن

ان شاءالله ک راحت و ب سلامتی نی نی نازتو بغل کنی

منم اگر تصمیم طبیعی بگیرم ب امیدخدا ماما همراه میگیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...
1103

چه خوب

مامات کیه؟

منم داشتم واقعاااا عالی بود

یعنی حتی اگه خودت بخوای هرچی هزینس پرداخت کنی و سزارین بشی باز قبول نمیکنن

نه به هیچ وجه من بیمارستان سجاد و بیستونم رفتم گفتن انجام نمیدیم فقط طبیعی میتونی بیای بستری بشی اگه نتونستی بعد میری سز میشی مثل اینکه وزارت بهداشت و اینا خیلی سخت گرفتن کسی الکی سزکنه پرونده پزشکیش مشکل برمیخوره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه خوب مامات کیه؟ منم داشتم واقعاااا عالی بود

حمیده علیپور

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1170