2733
2734
عنوان

خانمهای باردارمن یه تایپیک خوندم خیلی میترسم

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیگه داغون شدم هر روز یه چیز جدید شما غربالگری مرحله دوم رفتید؟

آره،برای چی نرفتی؟

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2731

سل فری چیه عزیزم؟

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
توکل به خدا توی نت خوندم اسید فولیک جلوگیری میکنه از نقص لوله عصبی من سه ماه قبل از بارداریم دکترم ...

پس ديگه نگران چي هستي اشتباه منو تكرار نكن تو نه ماه بارداريم انقد استرساي الكي ب خودم ميدادم آخر سرم همش بي مورد بود بچه م خيلي سالم و باهوشه خدا رو شكر توام مطمئن باش نينيت خيلي سالم و باهوش ميشه از بارداريت لذت ببر با استرس اين دوران و برا خودت سخت نكن

آره،برای چی نرفتی؟

دکترم گفت نیاز نیست.ریسک نداری ان تی هم خوبه  اگر دوست داری برو سل فری تا پایان بارداری دیگه خیالت راحت میشه و دقتش خیلی بالاست

منم رفتم سل فری ولی هنوز جوابش نیومده 

2738
پس ديگه نگران چي هستي اشتباه منو تكرار نكن تو نه ماه بارداريم انقد استرساي الكي ب خودم ميدادم آ ...

ان شالله واسم دعا کنید 

خدا بچه اتون واستون نگه دار و همیشه سالم باشه

دکترم گفت نیاز نیست.ریسک نداری ان تی هم خوبه  اگر دوست داری برو سل فری تا پایان بارداری دیگه خی ...

من مرحله دوم دکترم آز گفت نیازی نیست ولی سونوگرافی و انجام دادم خیلی مهمه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2706