2703
2553

یه خانمی نوشته بودن توی غربالگری دومم.احتمال  نقص لوله عصبی دادن . من غربالگری اول دادم همه چیز خوب بود فقط فری بتا یکم پایین بود دکترم گفت اگر دوست داری سل فری بدی خیالت دیگه راحت.میشه و نیازی به غربالگری مرحله دوم نیست حالا نگران شدم من که غربالگری مرحله دوم ندادم توی سل فری مشخص میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
واي نقص لوله عصبي چيه😱😱😱😱😱😱😥😥😥😥😭😭😭😭😭

یعنی بچه عقب مونده ذهنی و جسمیه

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2714

انقد نترسید خانمها مگه هراتفاقی واسه بقیه بیفته قراره واس شماهم بیفته بسپارید به خدا فقط توکل ازدست شما خارجه 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
دیگه داغون شدم هر روز یه چیز جدید شما غربالگری مرحله دوم رفتید؟

عزيزم سلفري خيلي دقيق تره تا غربال ٢ با جزييات بيشتره خيالت راحت مطمئن باش مشكلي نيس الكي ب خودت استرس نده

نترس بابا...بعدم تو هرتاپیکی نرو تا بارداری .منم اوایل خیلی میترسیدم ترس ایست قلبی غربالگری و .... همه چیز رو بسپار به خدا..... این استرس ادم رو میکشه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
عزيزم سلفري خيلي دقيق تره تا غربال ٢ با جزييات بيشتره خيالت راحت مطمئن باش مشكلي نيس الكي ب خودت است ...

توکل به خدا

توی نت خوندم اسید فولیک جلوگیری میکنه از نقص لوله عصبی من سه ماه قبل از بارداریم دکترم بهم اسید فولیک داد از روزی هم که فهمیدم باردارم فمبیون داد تا پایان هفته 12

2706