2726
عنوان

سلام بیاین عکس از خودمو شوهرم میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3310 بازدید | 199 پست
ببخشید اینجوری میگم. ولی این همه خرج می کنید بچه فلج مغزیتون سالم نمیشه که. وقتی توان نگهداری ندارین ...

نگگو اینجوری. گلم،نارااحت میشه،دلش نمیاد که اخه،بچشه😢😢😢😢

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پوشک نزار خاهرم کهنه استفاده کن انشالله بچت شفا پیدا کنه ولی الان اوناییم ک بچشون مریض نیسته نمیتونن از خرج پوشک بر بیان😔شما ک داروهای بچت واجب تره تا پوشک انشالله ک خدا کمکتون کنه

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2728

خوب حالا چجوری باید کمک کنیم?

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
نگگو اینجوری. گلم،نارااحت میشه،دلش نمیاد که اخه،بچشه😢😢😢😢

اخه این همه خودشو به آب و آتیش بزنه دستشو جلو مردم دراز کنه واسه چیزی که بی نتیجه س... 😞 😞 

منم دوست دارم لاغرتر شم  قد 170🙋وزن شروع 66🤷 . هدف اول: 64 🔒هدف دوم: 62🔒 هدف سوم: 60🔒هدف اصلی🎯: 59🔒هدف چهارم: 58🔒هدف طلایی✨: 57🔒
من دکتر کریم زاده رو میشناسم از اشنایان هستن اسم و فایل پسرتون رو بگید من طی این هفته باهاشون تماس م ...

پس هنوز انسانهای خوب و با مرام پیدا میشن که به فکر همنوع باشن

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
ببخشید اینجوری میگم. ولی این همه خرج می کنید بچه فلج مغزیتون سالم نمیشه که. وقتی توان نگهداری ندارین ...

تو بودی اینکارو میکردی؟کمکش نمیکنی چرا داغ رو دلش میذاری گلم؟پاره ی تنشه 

ببین من واقعا نمیتونم بفهمم چرا بعضیا میان تو این جور تاپیک ها شروع میکنن به توهین 

دوست عزیز اگر فکر میکنی سر کار هستید تاپیک رو ترک کنید یا نهایتا گزارش بزنید 

همون قدر که میگید سر کاریه احتمالش هم همس  واقعی باشه 

پس نمک رو زخم کسی نپاشید 

من خودم واقعا توانایی کمک به ایشون رو ندارم 

اما دعا میکنم خدا کمکتون کنه

خدایا خسته ام ..هزاران درد تو دلم دارم مدتهاست صدامو نمیشنویی    

ان شاالله خدا شفا بده عزیزم 

ظاهرا قوانین سایت اجازه نمیده این درخواستها مطرح بشه 

این خانمی که خونه ما کار میکنه از بهزیستی کمک میگیره 

برای درمان نوه اش کمک کردن بهش 

بهزیستی مراجعه کردین ؟

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد