2726
عنوان

سلام بیاین عکس از خودمو شوهرم میزارم

3309 بازدید | 199 پست

سلام دوستای گلم شرمنده مجبور شدم این کارو بکنم چون من مادره یه بچه مریضم امیدوارم تاپیکمو خونده باشین تو زایمانم اکسیژن ب مغزش نرسیده بود الان یه سالو نیمشه فلج مغزیه نه حرکات ن گفتار نه غذا خوردن حتی واسه پی پی با شیاف شکمش کار میکنه مدیرای سایت در جریان هستن چون خودشون هم با دکتر پسرم حرف زدن خانم دکتر پروانه کریم زاده توتهرانه خودم ارومیه میشینم اجاره هستم ماهانه چهارصد  ب اجاره میدم شوهرم نانوای کار میکنه روزی چهل تومن میگیره من پسرمو تا هشت ماهگی پیشه دکتر اقای عباسی بردم ولی اون به پسرم امپول  نوشته بود یهک روز درمیان برای رفع کنترل تشنج بردیم تهران پیشه کریم زاده گفتن امپولاش اشتباهیه این امپول شش ماه یه بار به بچه میزنن بخدا قسم هیچی تو خونمون ندهریم حتی چایی فقط جمع میکنم برای داروی پسرم دیگ توان نداریم بخدا پوشاک میگیریم سه روز یه بار پنجاه تومان شیره خشکشو میگیریم سی تومن دوروز یه بار با بهزیستی هم حرف زدیم اونا هم شیره خشک پوشاک نمیدن فقط صدتومن ماهیانه میدن دوماهخ ثبت نام کردم خبری نیست هی دنباله کارشیم ولی میگ معلوم نیست بخدا تنهاشربت لیسکانتین پسرم دویست تومن قیمتشه ک تموم کرده نمیتونیم بگیربم داروی سامیزامیده شش صد تومن قیمتشه تنها دوحبشو ک هشاد تومنه نمیتونیم بقران قسم تا برسه از وسایلای خونم فروختم ارزون ارزون داروشو گرفتم خودم ۲۱سالمه اولین بچمه اگ باورم ندارین الانم عکس پرونده های پسرمم میزارم دونه به دونه ولی ازتون کمک خواستم واسه پسرم مثله بچه خودتون شمارابه رضای خدا صدقه ای چیزب دارین جمع کرده باشین واسه پسرم بدین حداقل شیرشو پوشاکشو بگیرم شمارو به حق پنج تن منم مثله خواهرتون بخدا از بابام چند بار گرفتم دیگ روم نمیشه خودشم نداره بخدا مجبور شدم ازتون کمک بخوام الان عکس پسرم میزارم توزایمانم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم خیلی ناراحت شدم،اینستا به aidaporiyanasab پیام بده،اون حتنا کمکت میکنخ

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
باز شروع شد😐

میشناسینش مگه یعنی دروغ میگه؟

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

ببخشید اینجوری میگم. ولی این همه خرج می کنید بچه فلج مغزیتون سالم نمیشه که. وقتی توان نگهداری ندارین بسپارین به مراکز نگهداری دولتی. 

منم دوست دارم لاغرتر شم  قد 170🙋وزن شروع 66🤷 . هدف اول: 64 🔒هدف دوم: 62🔒 هدف سوم: 60🔒هدف اصلی🎯: 59🔒هدف چهارم: 58🔒هدف طلایی✨: 57🔒
2706