2726
عنوان

فیلم لحظه گرگ و میش

| مشاهده متن کامل بحث + 3199 بازدید | 120 پست

حالا اینا به کنار ، تدوینش چه داغووونه..اول نشون داد حامد اومده و همه قضایا اتفاق افتاده ، آخرش نشون داد حامد هنوز آزاد نشده و خبر ازدواج یاسمن رو نداره

دین من انسانیت نیست                                             در دنیایی که انسان ها آدم می کشند!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجاش زرنگی  خودش دکتر شوهرش دیپلمه خنگ  میتونست بهترین شوهر بکنه

شوهرش مهندس شد خو.

۱۰ سال شد گذشت کسی سراغش نیومد.خونوادش خیلی از خودش سرترن

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
نه سروش بعداز اتفاقاتی که برای ندا افتاد اونجوری تبدیل به هیولا شد.عقده ای شد.وقتی دید ندا گریه میکن ...

خیلی خر 

خودش دکتر میتونه بهترین درآمد داسته باشه 

از  مریض ها رشوه میگیره 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2728
حالا اینا به کنار ، تدوینش چه داغووونه..اول نشون داد حامد اومده و همه قضایا اتفاق افتاده ، آخرش نشون ...

بله منم تعجب کردم چرااینطوری شد 

شاید حامد رفته مسافرت واومدنی قراره جشن بگیرن آزادیش اعلام کنن 

برای همین این حرفهارو زدن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
حالا اینا به کنار ، تدوینش چه داغووونه..اول نشون داد حامد اومده و همه قضایا اتفاق افتاده ، آخرش نشون ...

منم دقیقا اون تیکه نفهمیدم چیشد

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
شوهرش مهندس شد خو.  ۱۰ سال شد گذشت کسی سراغش نیومد.خونوادش خیلی از خودش سرترن

دکتر بودن خیلی از عیب ها رو می پوشونه

هم یاسی هم  حنا گند زدن با شوهر کردنشون 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 

البته بنظرم این فیلم خیلی درسا داشت مثلا خریت رو گفت تو این جامعه نبتید دلت برای کسی بسوزه یاسی دلش برای سروش سوخت تنها چجور سوگندو بزرگ کنه

یه درس دیگه اش این بود درمورد سهمیه های دانشگاه

منم این سریالو میبینم به نظرم زیاد هم بد نیست بالاخره آدم سرگرم میشه ولی یه چیزش برام سواله مگه اون زمان دختر و پسر اینقدر راحت میتونستن باهم برن بیرون و گیر ندن   تازه داداش دختره هم بدونه دوست خودش و خواهرش باهم دوستن و به خواهرش چیزی نگه

نه سروش بعداز اتفاقاتی که برای ندا افتاد اونجوری تبدیل به هیولا شد.عقده ای شد.وقتی دید ندا گریه میکن ...

خب اره اما میدونی عجیبه حتی اگه حامد شهیدم شده بود یاسی اینهمه عشق و عاشقی سروش و ندارو دیده بود چجور میتونس تحمل کنه زن سروش شه

درس عبرت سهمیه دانشگاه چیه خخخ

اخه یوسف خنگ بود درس خونم نبود جاییم قبول نمیشد بعد سروش ندیدی گفت که یوسف با این سهمیه جبهه ای که داره بدون درس خوندن میتونه بره دانشگاه شریف بخونه

خب اره اما میدونی عجیبه حتی اگه حامد شهیدم شده بود یاسی اینهمه عشق و عاشقی سروش و ندارو دیده بود چجو ...

وای من وقتی زنش میشد همش به مسائل خاک برسریشون فک میکردم😂😂😂😂

2706