2703
2713
عنوان

فیلم لحظه گرگ و میش

| مشاهده متن کامل بحث + 3198 بازدید | 120 پست
خوب كردن بهش نگفتن طرف يه سال نگذشته افتاده دنبال مردا واحبه دختر بيست ساله با اون رشته سختش به ازدو ...

راست میگی 😂😂 هول بود 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
خوب كردن بهش نگفتن طرف يه سال نگذشته افتاده دنبال مردا واحبه دختر بيست ساله با اون رشته سختش به ازدو ...

اونم با اون امکانات و رفاه در خانه پدری. 

فقط شوهرمیخاست

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اونموقع ک سروش ب یاسمن پیشنهاد داد انقذ عصبانی بودم میخاستم سکته کنم,مرتیکه ندای بیچاره رو هم خر کرد ...

من گفتم بابا این قبول نمیکنه. 

اخه چی داره این پسره. حداقل وضع مالی هم نداره. 

دیدم نه بابا، از من خر تر هم هست

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
یعنی چی😂😂

ینی اینکه من یه بار ننه بزرگم بهم گفت بخون قبول شی گفتم نه که همه فامیل و پدر مادرم از چه دانشگاهایی تحصیل کرده ان اونم گفتم خانوادم گوز خودم بچه امروز😐

2714
اونموقع ک سروش ب یاسمن پیشنهاد داد انقذ عصبانی بودم میخاستم سکته کنم,مرتیکه ندای بیچاره رو هم خر کرد ...

نه سروش بعداز اتفاقاتی که برای ندا افتاد اونجوری تبدیل به هیولا شد.عقده ای شد.وقتی دید ندا گریه میکنه و هیچکی براش سیسمونی نخریده وقتی ندا از بی کسیاش میگفت .وقتی که ندا مریض بود باردار بود کسی نیومد حالشونو بپرسه سروش زجر کشیدن عشقشو دید واینجوری جاه طلب شد

خب خودش کرد حالا هم بخوره البته حامد گناه داشت

اره فقط منتظرم پشیمونیشو ببینم.. 

خامد خیلی گناه داشت. ولی اخه اگه منطقی فکرمیکرد نمیگفت ۱۰ سال گذشته. شاید ازدواج کرده

ولی حنانه عجب بچه زرنگی بود..  با اون خونواده داغونش چه چیژی تور کرد

کجاش زرنگی 

خودش دکتر شوهرش دیپلمه خنگ 

میتونست بهترین شوهر بکنه

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706