2703
2553
عنوان

فیلم لحظه گرگ و میش

| مشاهده متن کامل بحث + 3198 بازدید | 120 پست
ولی حنانه عجب بچه زرنگی بود..  با اون خونواده داغونش چه چیژی تور کرد

اه یوسف با اون دماغش 😖 اگه هنر داشت باید هادی رو تور میکرد خخخخ

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا یاسمن دلبسته ی بچه سروش شده بود یه جورایی بعد مرگ حام وابسته اون بچه شده بود برا همین بله داد ب ...

اره دیگه فقط فرار کرد .یه جورایی بهونه بود بنظرم که حامدوفراموش کنه

2720
اه یوسف با اون دماغش 😖 اگه هنر داشت باید هادی رو تور میکرد خخخخ

اره خود یوسف که مالی نیست. ولی کلا سطح خونواده اونا از خودش خیلی بالاتره

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
اره دیگه فقط فرار کرد .یه جورایی بهونه بود بنظرم که حامدوفراموش کنه

من فقط دوط دارم پشیمونیشو ببینم دلم خنک بشه

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
بابا همینجوریشم طلاق میگیره.  کل طایفش دکترن.  مث ما نیستن بسوزنو بسازن

😂😂😂 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2714

من ازاول به این فکر میکردم 

وقتی سروش نمیدونم سرچی با پدرومادر خودش نمیخواد اشتی کنه 

اونوقت این فردمیتونه رفتار خوب ومنصفانه با همسرش داشته باشه 

نه نمیتونه 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
نامزد رازمیک یا خواهر رازمیک؟🤔 نامزدش که خیلی زشت یود عینکیه😣

خواهرششش.اشو داد به نامزد رازمیک احوال خواهر رازمیکو پرسید اونجاشو ندیدین .قبل شهادت رازمیک موقع اش پشت پای رازمیکو برد دادبهشون 

من ازاول به این فکر میکردم  وقتی سروش نمیدونم سرچی با پدرومادر خودش نمیخواد اشتی کنه  او ...

اره دقیقا. اخرشم به یاسی فکرکنم بگه برو بابا تو همش مریضی. 

هیشکی برای من جای ندا رو نمیگیره

خب خود حنانه هم عقل شعورش بیشتر از یاسیه بقول ننه بزرگم یه حرف زشت میگه میگه خونوادم گوز خودم بچه ا ...

مردم از خنده ها😂😂😂😂

2706