2703
2553
عنوان

فیلم لحظه گرگ و میش

| مشاهده متن کامل بحث + 3198 بازدید | 120 پست
درسته ولی اون چندسال صبرکرد لااقل تا تونست کنار بیاد یاسمن فقط داشت فرار میکرد.بنظرم اگه یاسمن عاشق ...

بابا یاسمن دلبسته ی بچه سروش شده بود یه جورایی بعد مرگ حام وابسته اون بچه شده بود برا همین بله داد به سروش بیشعور 😡😡😡

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اون لحظه که یاسی موقع ازدواج به سروش گفت من یه شرط دارم. گوشامو تیز کردم ببینم چی میگه. یهو گفت سوگند تا ۱۸ سالگیش پیش من باشه. 

انقد حرصم گرفت. میخاستم بزنم تو سرش. گفتم خاک توسرت. همون حقته پرستار باشی. 

انتر خانوم اینم سرط شد تو گذاشتی😑😑😑

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
وااا یه نفرو بجاش خاک کردن بعدم وقتی برگشت تو بهشت زهرا بود یعنی قبر خودشو دیده دیگه 

رفت فقط سرزد بهشت زهرا من متوجه نشدم رفته باشه سر خاک خودش

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2720
اتفاقا عالیه زیاد درگیر حواشی نمیشه یه فیلمایی از چهل دقیقه فیلم ده دقیقش اینجوریه که یه نفر رفته نف ...

اره بابا اب بندی نداره دیگه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
خب جسد حامدو اوردن خاک کردن اکن چیو باور نکنه😐

اخه پلاک حامد دست یاسمن بود.

گذشته ی حامد هم میادوسط یادتون نیست حامد رفت روزی که اش پشت با رازمیک رو برد دره خونه ی رازمیکینا گفت خانم ...اینجا نیستن اشو داد بهش گفت نه نیستن.اخه حامد هم یه گذشته ای داشته فک میکنم که مربوط به خانواده رازمیکه دلم براش سوخت وقتی پرسید نامزد رازمیک ازدواج کرده یا نه.گفتن نه...

من زیاد نمی بینمش. ولی دیشب ی صحنه دیدم،طاهره.ب عزیز گفت به توران خانم بگیم‌حامد اومده و...

این عزیز خانم ی جوری برخورد کرد ک انگار یاسمن باید تااا اخر عمرش پای حامد می مونده و نمونده... انگار ن انگار دختر خودش بعد شهادت شوهرش ازدواج کرده...😐😐😐😐

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2714
من زیاد نمی بینمش. ولی دیشب ی صحنه دیدم،طاهره.ب عزیز گفت به توران خانم بگیم‌حامد اومده و... این عزی ...

مادرشوهر است دیگر😆😆😆

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
حالا کاشکی بچه دار نمیشد با سروش راهی برای طلاق بود  😩

عزیزم😂😂 فیلمه دیگه 

حالا کاشکی بچه دار نمیشد با سروش راهی برای طلاق بود  😩

بابا همینجوریشم طلاق میگیره. 

کل طایفش دکترن. 

مث ما نیستن بسوزنو بسازن

ولی حنانه عجب بچه زرنگی بود.. 

با اون خونواده داغونش چه چیژی تور کرد

خب جیکار میکرد  رفت گفت پلاک پیش من  سریع  گفتن  ما تحقیق کردیم شهید شده

ولی یه عاشق باید قبول نکنه.لااقل یکم منتظر میموند...چندین بار پدر بزرگش بهش میگفت میاد یه روز میاد.باید یاسمن میفهمید اینا نشونه است...

اخه پلاک حامد دست یاسمن بود. گذشته ی حامد هم میادوسط یادتون نیست حامد رفت روزی که اش پشت با رازم ...

نامزد رازمیک یا خواهر رازمیک؟🤔 نامزدش که خیلی زشت یود عینکیه😣

2706