2726
عنوان

فیلم لحظه گرگ و میش

| مشاهده متن کامل بحث + 3199 بازدید | 120 پست

فقط فیلمه با سرعت نور داره میره جلو. میترسم یهو بنویسه سال ۱۴۰۰

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
طاهره باید به حامد میگفت که ما به کسی نگفتیم اسیری همه فکر میکنن شهید شدی  اه

اره از این طاهره و عزیز حرصم گرفت هم از اینکه به یاسی نگفتن حامد اسیره هم از اینکه الان نگفتن یاسی فک کرده شهید شدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی یاسی خیلی بیمعرفت بود. 

انقد حرصک گرفت ازش. 

دلم خنک میشه وقتی ببینم پشیمونه

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
2728
عزیزم خواهر حامد هم ازدواج کرده  نمی شد ک مجرد بمونه  ولی انتخاب سروش اشتباه بود

درسته ولی اون چندسال صبرکرد لااقل تا تونست کنار بیاد یاسمن فقط داشت فرار میکرد.بنظرم اگه یاسمن عاشق بود باور نمیکرد شهادت حامدو خیلی زود دفتر انتظار رو بست ونوشت پایان 

اره از این طاهره و عزیز حرصم گرفت هم از اینکه به یاسی نگفتن حامد اسیره هم از اینکه الان نگفتن یاسی ف ...

میدونه یاسی فکر کرده شهید شده

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
ازکجا میدونه

وااا یه نفرو بجاش خاک کردن بعدم وقتی برگشت تو بهشت زهرا بود یعنی قبر خودشو دیده دیگه 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
فقط فیلمه با سرعت نور داره میره جلو. میترسم یهو بنویسه سال ۱۴۰۰

اتفاقا عالیه زیاد درگیر حواشی نمیشه یه فیلمایی از چهل دقیقه فیلم ده دقیقش اینجوریه که یه نفر رفته نفس عمیق میکشه فکر میکنه.اصل مطلبو زیادنشون نمیدن .

درسته ولی اون چندسال صبرکرد لااقل تا تونست کنار بیاد یاسمن فقط داشت فرار میکرد.بنظرم اگه یاسمن عاشق ...

خب جیکار میکرد 

رفت گفت پلاک پیش من 

سریع  گفتن  ما تحقیق کردیم شهید شده 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
2706