1147
648
عنوان

فیلم لحظه گرگ و میش

| مشاهده متن کامل بحث + 2037 بازدید | 120 پست
اونموقع ک سروش ب یاسمن پیشنهاد داد انقذ عصبانی بودم میخاستم سکته کنم,مرتیکه ندای بیچاره رو هم خر کرد ...

نه سروش بعداز اتفاقاتی که برای ندا افتاد اونجوری تبدیل به هیولا شد.عقده ای شد.وقتی دید ندا گریه میکنه و هیچکی براش سیسمونی نخریده وقتی ندا از بی کسیاش میگفت .وقتی که ندا مریض بود باردار بود کسی نیومد حالشونو بپرسه سروش زجر کشیدن عشقشو دید واینجوری جاه طلب شد

یاسی بدبخت شد ..دلم برا حامدمیسوزه 😔😔

فقط 35 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                 روزای خوبی توراهه پرازآرامش امسال😊 اگه توپیش من باشی عجب سالی بشه امسال😻یه حسی که بهم میگه امسال توروچشمام میبینه 😜اگرچه انتظارت هم برای من شیرینه😍یه عمری منتظربودم واسه روزی مثل امروز💖 منم میخام نوباشم مثل سالی که نومیشه قراره دنیا اروم شه 😻میدونم پیش تومیشه😊😘                              اگه خدابخاد😊❀غیرممــــکن❀✰ممـــــــکن✰میشود😜😄:))                          
بچه ها مگه نگفت خوشش نمیاد بهش بگن یاسی  بگید یاسمن      

خخخ

قطعه گمشده از پرپرواز کم استیازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس است عرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

خب خودش کرد حالا هم بخوره البته حامد گناه داشت

اره فقط منتظرم پشیمونیشو ببینم.. 

خامد خیلی گناه داشت. ولی اخه اگه منطقی فکرمیکرد نمیگفت ۱۰ سال گذشته. شاید ازدواج کرده

شاید با هم آینده ای نداشتیم... اما خوشحالم که گذشتمونو با هم ساختیم 💔💔💔
ولی حنانه عجب بچه زرنگی بود..  با اون خونواده داغونش چه چیژی تور کرد

کجاش زرنگی 

خودش دکتر شوهرش دیپلمه خنگ 

میتونست بهترین شوهر بکنه

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
1156
کجاش زرنگی  خودش دکتر شوهرش دیپلمه خنگ  میتونست بهترین شوهر بکنه

شوهرش مهندس شد خو.

۱۰ سال شد گذشت کسی سراغش نیومد.خونوادش خیلی از خودش سرترن

نه سروش بعداز اتفاقاتی که برای ندا افتاد اونجوری تبدیل به هیولا شد.عقده ای شد.وقتی دید ندا گریه میکن ...

خیلی خر 

خودش دکتر میتونه بهترین درآمد داسته باشه 

از  مریض ها رشوه میگیره 

حالا اینا به کنار ، تدوینش چه داغووونه..اول نشون داد حامد اومده و همه قضایا اتفاق افتاده ، آخرش نشون ...

بله منم تعجب کردم چرااینطوری شد 

شاید حامد رفته مسافرت واومدنی قراره جشن بگیرن آزادیش اعلام کنن 

برای همین این حرفهارو زدن

قطعه گمشده از پرپرواز کم استیازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس است عرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
8
حالا اینا به کنار ، تدوینش چه داغووونه..اول نشون داد حامد اومده و همه قضایا اتفاق افتاده ، آخرش نشون ...

منم دقیقا اون تیکه نفهمیدم چیشد

شوهرش مهندس شد خو.  ۱۰ سال شد گذشت کسی سراغش نیومد.خونوادش خیلی از خودش سرترن

دکتر بودن خیلی از عیب ها رو می پوشونه

هم یاسی هم  حنا گند زدن با شوهر کردنشون 

البته بنظرم این فیلم خیلی درسا داشت مثلا خریت رو گفت تو این جامعه نبتید دلت برای کسی بسوزه یاسی دلش برای سروش سوخت تنها چجور سوگندو بزرگ کنه

یه درس دیگه اش این بود درمورد سهمیه های دانشگاه

البته بنظرم این فیلم خیلی درسا داشت مثلا خریت رو گفت تو این جامعه نبتید دلت برای کسی بسوزه یاسی دلش ...

درس عبرت سهمیه دانشگاه چیه خخخ

منم این سریالو میبینم به نظرم زیاد هم بد نیست بالاخره آدم سرگرم میشه ولی یه چیزش برام سواله مگه اون زمان دختر و پسر اینقدر راحت میتونستن باهم برن بیرون و گیر ندن   تازه داداش دختره هم بدونه دوست خودش و خواهرش باهم دوستن و به خواهرش چیزی نگه

1179
نه سروش بعداز اتفاقاتی که برای ندا افتاد اونجوری تبدیل به هیولا شد.عقده ای شد.وقتی دید ندا گریه میکن ...

خب اره اما میدونی عجیبه حتی اگه حامد شهیدم شده بود یاسی اینهمه عشق و عاشقی سروش و ندارو دیده بود چجور میتونس تحمل کنه زن سروش شه

درس عبرت سهمیه دانشگاه چیه خخخ

اخه یوسف خنگ بود درس خونم نبود جاییم قبول نمیشد بعد سروش ندیدی گفت که یوسف با این سهمیه جبهه ای که داره بدون درس خوندن میتونه بره دانشگاه شریف بخونه

خب اره اما میدونی عجیبه حتی اگه حامد شهیدم شده بود یاسی اینهمه عشق و عاشقی سروش و ندارو دیده بود چجو ...

وای من وقتی زنش میشد همش به مسائل خاک برسریشون فک میکردم😂😂😂😂

1182