1147
648
عنوان

فیلم لحظه گرگ و میش

| مشاهده متن کامل بحث + 2037 بازدید | 120 پست
چند قسمته؟؟

یک جا نوشته بودن 50 قسمت 

الان قسمت 25 فکر کنم 

نمیدونم دیگه چی میخوان نشون بدن

قطعه گمشده از پرپرواز کم استیازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس است عرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
فقط فیلمه با سرعت نور داره میره جلو. میترسم یهو بنویسه سال ۱۴۰۰

اتفاقا عالیه زیاد درگیر حواشی نمیشه یه فیلمایی از چهل دقیقه فیلم ده دقیقش اینجوریه که یه نفر رفته نفس عمیق میکشه فکر میکنه.اصل مطلبو زیادنشون نمیدن .

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

درسته ولی اون چندسال صبرکرد لااقل تا تونست کنار بیاد یاسمن فقط داشت فرار میکرد.بنظرم اگه یاسمن عاشق ...

خب جیکار میکرد 

رفت گفت پلاک پیش من 

سریع  گفتن  ما تحقیق کردیم شهید شده 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
1156
درسته ولی اون چندسال صبرکرد لااقل تا تونست کنار بیاد یاسمن فقط داشت فرار میکرد.بنظرم اگه یاسمن عاشق ...

بابا یاسمن دلبسته ی بچه سروش شده بود یه جورایی بعد مرگ حام وابسته اون بچه شده بود برا همین بله داد به سروش بیشعور 😡😡😡

چه کسی زیباتر از حسین عشق را تفسیر کرده است ...

اون لحظه که یاسی موقع ازدواج به سروش گفت من یه شرط دارم. گوشامو تیز کردم ببینم چی میگه. یهو گفت سوگند تا ۱۸ سالگیش پیش من باشه. 

انقد حرصم گرفت. میخاستم بزنم تو سرش. گفتم خاک توسرت. همون حقته پرستار باشی. 

انتر خانوم اینم سرط شد تو گذاشتی😑😑😑

شاید با هم آینده ای نداشتیم... اما خوشحالم که گذشتمونو با هم ساختیم 💔💔💔
وااا یه نفرو بجاش خاک کردن بعدم وقتی برگشت تو بهشت زهرا بود یعنی قبر خودشو دیده دیگه 

رفت فقط سرزد بهشت زهرا من متوجه نشدم رفته باشه سر خاک خودش

قطعه گمشده از پرپرواز کم استیازده بار شمردیم ویکی باز کم استاین همه آب که جاری است نه اقیانوس است عرق شرم زمین است که سرباز کم است      اللهم عجل لولیک الفرج
اتفاقا عالیه زیاد درگیر حواشی نمیشه یه فیلمایی از چهل دقیقه فیلم ده دقیقش اینجوریه که یه نفر رفته نف ...

اره بابا اب بندی نداره دیگه

1194
خب جسد حامدو اوردن خاک کردن اکن چیو باور نکنه😐

اخه پلاک حامد دست یاسمن بود.

گذشته ی حامد هم میادوسط یادتون نیست حامد رفت روزی که اش پشت با رازمیک رو برد دره خونه ی رازمیکینا گفت خانم ...اینجا نیستن اشو داد بهش گفت نه نیستن.اخه حامد هم یه گذشته ای داشته فک میکنم که مربوط به خانواده رازمیکه دلم براش سوخت وقتی پرسید نامزد رازمیک ازدواج کرده یا نه.گفتن نه...

من زیاد نمی بینمش. ولی دیشب ی صحنه دیدم،طاهره.ب عزیز گفت به توران خانم بگیم‌حامد اومده و...

این عزیز خانم ی جوری برخورد کرد ک انگار یاسمن باید تااا اخر عمرش پای حامد می مونده و نمونده... انگار ن انگار دختر خودش بعد شهادت شوهرش ازدواج کرده...😐😐😐😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وقتی میتونی با سکوتتحقیرش کنی چرا جوابشو میدی
من زیاد نمی بینمش. ولی دیشب ی صحنه دیدم،طاهره.ب عزیز گفت به توران خانم بگیم‌حامد اومده و... این عزی ...

مادرشوهر است دیگر😆😆😆

حالا کاشکی بچه دار نمیشد با سروش راهی برای طلاق بود  😩

خخخخ

1179
حالا کاشکی بچه دار نمیشد با سروش راهی برای طلاق بود  😩

بابا همینجوریشم طلاق میگیره. 

کل طایفش دکترن. 

مث ما نیستن بسوزنو بسازن

خب جیکار میکرد  رفت گفت پلاک پیش من  سریع  گفتن  ما تحقیق کردیم شهید شده

ولی یه عاشق باید قبول نکنه.لااقل یکم منتظر میموند...چندین بار پدر بزرگش بهش میگفت میاد یه روز میاد.باید یاسمن میفهمید اینا نشونه است...

اخه پلاک حامد دست یاسمن بود. گذشته ی حامد هم میادوسط یادتون نیست حامد رفت روزی که اش پشت با رازم ...

نامزد رازمیک یا خواهر رازمیک؟🤔 نامزدش که خیلی زشت یود عینکیه😣

1178