2726
عنوان

بیاید بگم دکترا چی گفتن بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 45 پست
خدا ازشون نگذره به منم گفتن یا بستری شو یا خودتو بچت نمیمونین منم قبول نکردم اما شب کلی گریه کردم از ...

خدا ازشون نگدره

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
خداروشکر کاش برای منم این اتفاق بیفته خدایا با سوپرایزت نیاز دارم🙏

ایشالله بزودی عزیزم

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشون بدنیستن  ولی یه مشت بی سوادریختن تو جامعه ما مردمو سلاخی میکنن  دکترزنانی که ناخون ...

فقط دنبال پولن

دیگه دکترها بر حسب اون عکس وآزمایشات میگن دیگه..ازکجا میدونستن معجزه میشه 

سلام عزیزم 

من دوسال پیش عکس رنگی گرفتم گفت همه چی نرمال  کلی دکتر دیدن گفتن آره نرمال تا دکتر آخریم که گفت یه چسبندگی جزیی تو لوله چپت داری .هیستروسکوپی و لاپاراسکوپی کن .بعد از عمل دکتر بهم گفتم تخمدان چپم در احاطه روده بود و چسبیده به روده .که با عمل رفع شد گفتش پیچیدگی لوله و تخمدان چپ داشتی .حالا سوالم این که چرا تو عکس رنگی تخمدان و لوله نرمال بود .بعدها پیچیده شده

واسه شادی روح پدر ومادرم صلوات خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه
2728

خداروشکر عزیزدلم منم دقیقا مثل شما بنده فرزنداولم بود وهرموقع میرفتم دکتر یه چیزی تحویلم میداد تا اخر یه روزازدی ماه حالاتم خیلی فرق میکرد به هیچ کس چیزی نگفتم ورفتم بی بی گرفتم تست کردم دیدم دوخط پررنگ بعدرفتم ازمایش خون منفی شد ولی توجه نکردم وایسادم تا موعدم یادمه ده روز گذشته بود رفتم ازمایش دادم جای دیگه ازمایشم مثبت بود رفتم اون ازمایشگاه قبلی دوتا ازمایشهارو کوبوندم روی میز مدیر بیمارستان وشکایت کردم پیگیری شد پرسنلها تعویض شد دستگاه ها هم پیشرفته ترشد من بعداز 15سال بچه دارشدم 

همشون بدنیستن  ولی یه مشت بی سوادریختن تو جامعه ما مردمو سلاخی میکنن  دکترزنانی که ناخون ...

وووای واقعا چنین کسی هست من که البته پزشک زنان نیستم ولی برای نوزادان خیلی باید بهداشت رعایت کرد.

سلام عزیزم  من دوسال پیش عکس رنگی گرفتم گفت همه چی نرمال  کلی دکتر دیدن گفتن آره نرمال تا ...

متوجه نشدم..یعنی عکس که گرفتی گفت نرماله..ولی بعد عمل دکتر گفت چسبندگی داشتی؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
سلام عزیزم  من دوسال پیش عکس رنگی گرفتم گفت همه چی نرمال  کلی دکتر دیدن گفتن آره نرمال تا ...

شاید دکترت الکی گفته؟؟

خداروشکر عزیزدلم منم دقیقا مثل شما بنده فرزنداولم بود وهرموقع میرفتم دکتر یه چیزی تحویلم میداد تا اخ ...

ای خدا چقد خوب مبارکت باشه خداحفظش کنه

مبارکت باشه خدا واست نگهش داره امیدوارم سالم به دنیا بیاد و هیچ مشکلی واس خودتو بچت به وجودت نیاد

مرسی عزیزم همچنین

متوجه نشدم..یعنی عکس که گرفتی گفت نرماله..ولی بعد عمل دکتر گفت چسبندگی داشتی؟

آره  عزیزم  بعد از عمل دکتر گفت چسبندگی داشتی .

واسه شادی روح پدر ومادرم صلوات خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه
2706