2726
عنوان

بیاید بگم دکترا چی گفتن بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر... ان شاالله همه منتظرا صاحب فرزند بشن

ایشالله عزیزم

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
راستی مبارک باشه.سخت نیست بارداری اخه از بارداری اولت دوسال فقط میگذره من فک میکنم تا ۵یا۶سال از بار ...

دخترم ارومه

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
2728
خداروشکر عزیزم....بهت تبریک میگم ایشالا که سالم و سلامت بیاد بغلت😊😊😊

ممنونم عزیزم

آخی عزیزم😍خوشحال شدم واست...الهی بسلامتی بیاد بغلت..چقدر خوب که سختی و به جون میخری تا دختر کوچولوت ...

قربونت راستی از برادرشوهرت چخبر؟گفتی بیاد منو بگیره😂😂😂😂جریان تولدتو خواهرشوهر  خوبتو میگم

شکر خدا صدقه بده زیاد ان شاءالله بلا ازت دور باشه گلی و نی نیت با سلامت بیاد بغلت 

ممنونم عزیزم

ب مامان منم همینو گفتن با این تفوات که نباید زایمان کنی و ... ولی همش الکی بود

دکترا واقعا هیجی نمیدونن

دیگه دکترها بر حسب اون عکس وآزمایشات میگن دیگه..ازکجا میدونستن معجزه میشه 

باورت میشه نه ازمایش ازم گرفتن نه سونو؟؟؟

دکترا واقعا هیجی نمیدونن

همشون بدنیستن

ولی یه مشت بی سوادریختن تو جامعه ما مردمو سلاخی میکنن

دکترزنانی که ناخوناش1 متره سگ تو خونش نگه میداره چی سرش میشه از علم

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
خداروشکر عزیزم تا خدا نخاد هیچ مشکلی پیش نمیاد  کار خداست  الحمدوالله

دقیقا عزیزم

خدارو شکر  هیچ وقت نمیشه بطور یقین گفت نمیشه چون همه امور دست ما نیست .خدایی هم هس

درسته عزیزم

2706