2726
عنوان

بیاید بگم دکترا چی گفتن بهم

394 بازدید | 45 پست

سلام بچه ها من مهمون دارم واصلا وقت ندارم کلی کار سرم ریخته فقط اومدم اینارو بگم که شاید کسی مثل من باشه و از نگرانی دربیاد،من یه دختر دوساله دارم اقدام کردم برای دومی چنتا دکتر بهم گفتن چسبندگی رحم و اندومتریوز داری و فقط خدا معجزه کنه باردار میشی،من انقد افسرده شدم بودم،دیروزم باز رفتم دکتر برام ازمایش بنویسه گفت داری هزبنه الکی میکنی شما باردار نمیشی انقد گریه کردم حد نداشت ولی تمام علائم بارداریم داشتم ۴اسفندم موعد پرییودمه دیگه گفتم شما ازمایش و بنویس،رفتم ازمایش دادم جواب مثبت بود،اصلا باور نمیکردم و فک کردم اشتباه شده،ومیخوام برم این ازمایش و بکوبم تو صورت کسایی که گفتن تو دیگه بچه دار نمیشی،هیچ دارویی نخوردم،بچه هامم خودم دوست داشتم تفاوتشون کم شه چون خودم تنها بزرگ شدم،دوتا داداش دارما ولی سنامون بهم‌نمیخوره

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی شکر  برا خودت اسپند دود کن

مرسی عزیزم ایشالله کسایی که منتطرن تاعید خبر بارداریشونو بشنون

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
2728
انشاالله که آزملیش راست باشه و نی نی دار شی😊❤

ممنون عزیزم درست بود ازمایشم

دیگه دکترها بر حسب اون عکس وآزمایشات میگن دیگه..ازکجا میدونستن معجزه میشه 

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

آخی عزیزم😍خوشحال شدم واست...الهی بسلامتی بیاد بغلت..چقدر خوب که سختی و به جون میخری تا دختر کوچولوت تنها نمونه😀 

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706