1147
44
عنوان

بیاید بگم دکترا چی گفتن بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 384 بازدید | 45 پست
آخی عزیزم😍خوشحال شدم واست...الهی بسلامتی بیاد بغلت..چقدر خوب که سختی و به جون میخری تا دختر کوچولوت ...

قربونت راستی از برادرشوهرت چخبر؟گفتی بیاد منو بگیره😂😂😂😂جریان تولدتو خواهرشوهر  خوبتو میگم

هیچی یادم نمیاد فعلا قدرمو بدونید تاببینم بعدا چی میشه
شکر خدا صدقه بده زیاد ان شاءالله بلا ازت دور باشه گلی و نی نیت با سلامت بیاد بغلت 

ممنونم عزیزم

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

ب مامان منم همینو گفتن با این تفوات که نباید زایمان کنی و ... ولی همش الکی بود

دکترا واقعا هیجی نمیدونن

1158
دیگه دکترها بر حسب اون عکس وآزمایشات میگن دیگه..ازکجا میدونستن معجزه میشه 

باورت میشه نه ازمایش ازم گرفتن نه سونو؟؟؟

دکترا واقعا هیجی نمیدونن

همشون بدنیستن

ولی یه مشت بی سوادریختن تو جامعه ما مردمو سلاخی میکنن

دکترزنانی که ناخوناش1 متره سگ تو خونش نگه میداره چی سرش میشه از علم

چقدر خوشبختی نزدیکه کنار من که راه میری
8
خدا ازشون نگذره به منم گفتن یا بستری شو یا خودتو بچت نمیمونین منم قبول نکردم اما شب کلی گریه کردم از ...

خدا ازشون نگدره

همشون بدنیستن  ولی یه مشت بی سوادریختن تو جامعه ما مردمو سلاخی میکنن  دکترزنانی که ناخون ...

فقط دنبال پولن

دیگه دکترها بر حسب اون عکس وآزمایشات میگن دیگه..ازکجا میدونستن معجزه میشه 

سلام عزیزم 

من دوسال پیش عکس رنگی گرفتم گفت همه چی نرمال  کلی دکتر دیدن گفتن آره نرمال تا دکتر آخریم که گفت یه چسبندگی جزیی تو لوله چپت داری .هیستروسکوپی و لاپاراسکوپی کن .بعد از عمل دکتر بهم گفتم تخمدان چپم در احاطه روده بود و چسبیده به روده .که با عمل رفع شد گفتش پیچیدگی لوله و تخمدان چپ داشتی .حالا سوالم این که چرا تو عکس رنگی تخمدان و لوله نرمال بود .بعدها پیچیده شده

واسه شادی روح پدر ومادرم صلوات خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه
1114

خداروشکر عزیزدلم منم دقیقا مثل شما بنده فرزنداولم بود وهرموقع میرفتم دکتر یه چیزی تحویلم میداد تا اخر یه روزازدی ماه حالاتم خیلی فرق میکرد به هیچ کس چیزی نگفتم ورفتم بی بی گرفتم تست کردم دیدم دوخط پررنگ بعدرفتم ازمایش خون منفی شد ولی توجه نکردم وایسادم تا موعدم یادمه ده روز گذشته بود رفتم ازمایش دادم جای دیگه ازمایشم مثبت بود رفتم اون ازمایشگاه قبلی دوتا ازمایشهارو کوبوندم روی میز مدیر بیمارستان وشکایت کردم پیگیری شد پرسنلها تعویض شد دستگاه ها هم پیشرفته ترشد من بعداز 15سال بچه دارشدم 

همشون بدنیستن  ولی یه مشت بی سوادریختن تو جامعه ما مردمو سلاخی میکنن  دکترزنانی که ناخون ...

وووای واقعا چنین کسی هست من که البته پزشک زنان نیستم ولی برای نوزادان خیلی باید بهداشت رعایت کرد.

مبارکت باشه خدا واست نگهش داره امیدوارم سالم به دنیا بیاد و هیچ مشکلی واس خودتو بچت به وجودت نیاد

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی اب روان ست روان میگذرد انچه اقبال منوتوست همان میگذرد
1151