1177
44
عنوان

بیاید بگم دکترا چی گفتن بهم

384 بازدید | 45 پست

سلام بچه ها من مهمون دارم واصلا وقت ندارم کلی کار سرم ریخته فقط اومدم اینارو بگم که شاید کسی مثل من باشه و از نگرانی دربیاد،من یه دختر دوساله دارم اقدام کردم برای دومی چنتا دکتر بهم گفتن چسبندگی رحم و اندومتریوز داری و فقط خدا معجزه کنه باردار میشی،من انقد افسرده شدم بودم،دیروزم باز رفتم دکتر برام ازمایش بنویسه گفت داری هزبنه الکی میکنی شما باردار نمیشی انقد گریه کردم حد نداشت ولی تمام علائم بارداریم داشتم ۴اسفندم موعد پرییودمه دیگه گفتم شما ازمایش و بنویس،رفتم ازمایش دادم جواب مثبت بود،اصلا باور نمیکردم و فک کردم اشتباه شده،ومیخوام برم این ازمایش و بکوبم تو صورت کسایی که گفتن تو دیگه بچه دار نمیشی،هیچ دارویی نخوردم،بچه هامم خودم دوست داشتم تفاوتشون کم شه چون خودم تنها بزرگ شدم،دوتا داداش دارما ولی سنامون بهم‌نمیخوره

هیچی یادم نمیاد فعلا قدرمو بدونید تاببینم بعدا چی میشه
الهی شکر  برا خودت اسپند دود کن

مرسی عزیزم ایشالله کسایی که منتطرن تاعید خبر بارداریشونو بشنون

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

عزیزم دختر دو ساله داری چقدر عجله😕

فقط 38 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم تیکرم بر اساس لاغر شدنمه وزن اولیه 64 وزن نهایی 58 قد 157اگه توصیه ای برا لاغر شدن دارید بفرمایید😍

دیگه دکترها بر حسب اون عکس وآزمایشات میگن دیگه..ازکجا میدونستن معجزه میشه 

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
8
1184

خداروشکر... ان شاالله همه منتظرا صاحب فرزند بشن

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مایع دور جنینم کمه😔😢میشه واسه زیاد شدنش و سلامت بچم صلوات بفرستید🌷 منم همتون دعا میکنم
راستی مبارک باشه.سخت نیست بارداری اخه از بارداری اولت دوسال فقط میگذره من فک میکنم تا ۵یا۶سال از بار ...

دخترم ارومه

1190