2703
2553
عنوان

فوت جنین در شکم مادر

299 بازدید | 7 پست

ممکنه جنین شکم مادر فوت کنه مادر چند هفته نفهمه؟ اگه فوت کنه علائمش چطور میشه و چند مدت طول میکشه مادر بفهمه جنین مرده؟

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

من جنین مرده تجربه کردم ولی بالای هفته سی . بشدت تهوع پیدا کردم و دل درد

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
از فکر و خیال بیا بیرون باشه

میخوام در هر صورت بدونم😢بارداریم پر خطره

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
من جنین مرده تجربه کردم ولی بالای هفته سی . بشدت تهوع پیدا کردم و دل درد

لک اینا نداشتی میشهههه بگی چجور بودی

لک اینا نداشتی میشهههه بگی چجور بودی

مال من خیلی سخت بود دوقلو هفته سی و دو . یهو مردن عشقای من😭ببین با هفته های پایین فرق میکنه .هفته های پایین طرف لک میبینه و با سونو میفهمنن 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
2714