2726

سلام دوستان من باردارم نی نی من نوه دوم از سمت خانواده شوهرم میشه دیروز داشتم با عمم تلفنی صحبت میکردم یهو گفت بچه خواهر شوهرت چطوره گفتم خوبه گفت مادرشوهرت حتما خیلی دوسش داره چون نوه اوله و نوه اول عزیزتره، من خیلی حساس نبودم ولی این حرفش از دیروز تا حالا خیلی ناراحتم کرده، خیلی ناراحت میشم بچه منو کمتر دوست داشته باشن،به نظرتون واقعا نوه اول عزیزتره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ببخشيد به جهنم كه كسي دوست داره يا نداره به درك مهم خودتي وهمسرت  خيلي دلشون بخواد بچتو دوست داشته باشن

برو بابا به بچت فكر كن

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند

ن بابا ما ی ایل نوه ایم😅 ماشالله بزنم ب تخته

هم پدری هم مادری هنو داره نوه میاد😐

مامان بزرگای من که هیچ فرقی نذاشتن

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀

بی شک شما حساس شدید.

اصلا اینطور نیست هر نوه ای شیرینی خودشو داره. من مادرشوهرم اینا بیشتر بچه خواهر شوهرمو دوست دارن اما من ناراحت نمیشم چون ارزش بچه ام به این نیست که دیگران چقدر دوسش دارن مهم اینه خودم نفسم به نفسش بنده

تو حساسی و فکرای الکی میکنی از دیروز تا حالا😲😩

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706