2726

من عيد پارسال موهامو رنگ كردم الان كلى موهاى خودم در اومده تازه موهامم بلنده يه ٥٠ سانت اون پايين موهام قهوه  اى يه ١٥ سانت بالاش مشكى😕 

اگه عروسى نداشتيم رنگ نميكردم ولى الان مجبورم چون اينجورى دو رنگ خيلى زشته ولى ميگن اگه حنا گذاشته باشم رنگ نميگيره چيكاركنم؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو آرایشگاه برات ریموو کنه فکر کنم باید برات کوتاه کنه 

خب نميخوام موهامو كوتاه كنم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2728
فقط فقط باید دکلره کرد .

اوه نه😟موهام داغون ميشه همينجوريشم داغون هست

اوه نه😟موهام داغون ميشه همينجوريشم داغون هست

دیگه فقط همینکارو میشه کرد . راه دیگه ای نداره متاسفانه 

من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ
دیگه فقط همینکارو میشه کرد . راه دیگه ای نداره متاسفانه 

عجب

اخرش خوبه با همين موى دو رنگ برم عروسى🤣

رنگ میگیره فقط خیلی روشن نمیشه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

موهای منم حنا بود عروسیم مجبوربودم رنگ کنم ارایشگاه گفت دکلره نیس ولی دکلره کرد موهام خراب نشد فقط سرم زخم شده بود نمیتونسم شونه کنم دس بزنم😕😕

اِسم"تُــــMـــو♡"مُوندگارتَرین "کَلمــAــــهِ"دنیایِ منه..!🌸💫
موهای منم حنا بود عروسیم مجبوربودم رنگ کنم ارایشگاه گفت دکلره نیس ولی دکلره کرد موهام خراب نشد فقط س ...

واى چ بد

منم بايد دكلره كنم اينطور كه معلومه

2706