1177
44

من عيد پارسال موهامو رنگ كردم الان كلى موهاى خودم در اومده تازه موهامم بلنده يه ٥٠ سانت اون پايين موهام قهوه  اى يه ١٥ سانت بالاش مشكى😕 

اگه عروسى نداشتيم رنگ نميكردم ولى الان مجبورم چون اينجورى دو رنگ خيلى زشته ولى ميگن اگه حنا گذاشته باشم رنگ نميگيره چيكاركنم؟

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 

بلیط هواپیمات رو ارزون بخر !

کلیک کن متوجه میشی

1156
اوه نه😟موهام داغون ميشه همينجوريشم داغون هست

دیگه فقط همینکارو میشه کرد . راه دیگه ای نداره متاسفانه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ

رنگ میگیره فقط خیلی روشن نمیشه

همیشه شرایط برام ایده آل نیس،من این پستی بلندی هارو درک میکنم،اشتباه کردن همیشه اشتباه نیس ،من این حس گناه رو تو خودم دفن میکنم،یقینایقین بیشتر از یهاحتمال نیس،تمام حتما هارو جز مرگ نقض میکنم ،دردی عمیق چاره ای ساده نداره ،من عادت گریه کردن رو ترک میکنم،من این عقایمو یه جایی ثبت میکنم،زندگی زانوهامو اگر خم کرده باشه ،من این مرگو ی روز زنده زنده دفن میکنم،

موهای منم حنا بود عروسیم مجبوربودم رنگ کنم ارایشگاه گفت دکلره نیس ولی دکلره کرد موهام خراب نشد فقط سرم زخم شده بود نمیتونسم شونه کنم دس بزنم😕😕

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                 روزای خوبی توراهه پرازآرامش امسال😊 اگه توپیش من باشی عجب سالی بشه امسال😻یه حسی که بهم میگه امسال توروچشمام میبینه 😜اگرچه انتظارت هم برای من شیرینه😍یه عمری منتظربودم واسه روزی مثل امروز💖 منم میخام نوباشم مثل سالی که نومیشه قراره دنیا اروم شه 😻میدونم پیش تومیشه😊😘                              اگه خدابخاد😊❀غیرممــــکن❀✰ممـــــــکن✰میشود😜😄:))                          
1194
موهای منم حنا بود عروسیم مجبوربودم رنگ کنم ارایشگاه گفت دکلره نیس ولی دکلره کرد موهام خراب نشد فقط س ...

واى چ بد

منم بايد دكلره كنم اينطور كه معلومه

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 
1167
واى چ بد منم بايد دكلره كنم اينطور كه معلومه

اره الان بازم رنگم رفته میخام رنگ بزارم میگن چون دکلره بوده رنگت درنمیاد بایدبازم دکلره کنی😔

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                 روزای خوبی توراهه پرازآرامش امسال😊 اگه توپیش من باشی عجب سالی بشه امسال😻یه حسی که بهم میگه امسال توروچشمام میبینه 😜اگرچه انتظارت هم برای من شیرینه😍یه عمری منتظربودم واسه روزی مثل امروز💖 منم میخام نوباشم مثل سالی که نومیشه قراره دنیا اروم شه 😻میدونم پیش تومیشه😊😘                              اگه خدابخاد😊❀غیرممــــکن❀✰ممـــــــکن✰میشود😜😄:))