1735
1714

من عيد پارسال موهامو رنگ كردم الان كلى موهاى خودم در اومده تازه موهامم بلنده يه ٥٠ سانت اون پايين موهام قهوه  اى يه ١٥ سانت بالاش مشكى😕 

اگه عروسى نداشتيم رنگ نميكردم ولى الان مجبورم چون اينجورى دو رنگ خيلى زشته ولى ميگن اگه حنا گذاشته باشم رنگ نميگيره چيكاركنم؟

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718
اوه نه😟موهام داغون ميشه همينجوريشم داغون هست

دیگه فقط همینکارو میشه کرد . راه دیگه ای نداره متاسفانه 

من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ

رنگ میگیره فقط خیلی روشن نمیشه

برای ۱۰ثانیه بخون فکر کن!شمر کیه؟!شمر جانباز جنگ صفینه ،۱۳ بار پای پیاده مکه رفته،یه نماز قضا هم نداشته،جانماز اب کشی هم بوده ک اگر میدیدیش میگفتی این پسر پیامبره!                                           حر کیه؟!حر تو عمرش یه رکعت نماز نخونده همون ک آب و بست رو امام حسین همون ک راهو بست نزاشت اقا مسیرشو عوض کنه از اون لاتای اون دوران!                   شمر برا لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت بد رسید حر برا لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت خوب !اینو میگم برای اینکه ؛ نه از نمازو روزه و عباداتت مغرور شو نه ب خاطر گناهانت نا امیدشو!!کی میدونه شاید همون ک از نظر تو بده،  علم دار امام زمان شد من و توی دیندار شمشیر ب دست جلو اقاایستادیم!کی میدونه!فکر کن

موهای منم حنا بود عروسیم مجبوربودم رنگ کنم ارایشگاه گفت دکلره نیس ولی دکلره کرد موهام خراب نشد فقط سرم زخم شده بود نمیتونسم شونه کنم دس بزنم😕😕

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔حالا خدا بعد٨ماه بچموبهم برگردونده😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...خدابخاد میده☺️دعاکنین این دفعه به موقع بغلش کنم😘😊واسه سلامتی همه تودلیا یه صلوات😄فرستادی بگو منم براشمابفرستم😘
1760
موهای منم حنا بود عروسیم مجبوربودم رنگ کنم ارایشگاه گفت دکلره نیس ولی دکلره کرد موهام خراب نشد فقط س ...

واى چ بد

منم بايد دكلره كنم اينطور كه معلومه

بخند بخند بخند انقد بخند تا بترکی 
1665
واى چ بد منم بايد دكلره كنم اينطور كه معلومه

اره الان بازم رنگم رفته میخام رنگ بزارم میگن چون دکلره بوده رنگت درنمیاد بایدبازم دکلره کنی😔

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔حالا خدا بعد٨ماه بچموبهم برگردونده😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...خدابخاد میده☺️دعاکنین این دفعه به موقع بغلش کنم😘😊واسه سلامتی همه تودلیا یه صلوات😄فرستادی بگو منم براشمابفرستم😘