1147
44

مبارکه چند خریدی

دلم خیلی گرفته از نداشتنت از نیامدنت . خیلی وقتها در حد مرگ گریه میکنم زار میزنم .خدایا امتحانت خیلی سخته ای کاش بی نوبت حاجتم را بدهی .خدایا خسته شدم از حرف مردم از ترحم مردم از اسم نازایی و ناباروری و محروم از داشتن فرزند خسته ام از بیمارستان ناباروری از دکترا و نا امید کردنها خدایا دیگه نه نایی مونده نه پولی برامون خدایا دلم سخت معجزه میخواهد معجزه ای در حد خدا بودنت 😳😔

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

از این ظرفاست ک انگار ترک های کوچولو کوچولو داره روش

بهش میگن زیرخاکی

عالیه

شما مگ ی خانوم کوچولو15ساله نیستی ک این همه ظرف گرون گرفتی؟ پول از کجا اوردی کوچولو؟ 

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نشه چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
1158
بهش میگن زیرخاکی عالیه شما مگ ی خانوم کوچولو15ساله نیستی ک این همه ظرف گرون گرفتی؟ پول از کجا اورد ...

خخخخخ

بماند الی خانوم😕😕😕😕

شاعر میگه دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور البته حتما ایرانی نبوده که این شعرو سروده

Oh yes

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نشه چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
بهش میگن زیرخاکی عالیه شما مگ ی خانوم کوچولو15ساله نیستی ک این همه ظرف گرون گرفتی؟ پول از کجا اورد ...

به خاطر شما هم ک شده قیمتشو نمیگم😏😏😏😏

شاعر میگه دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور البته حتما ایرانی نبوده که این شعرو سروده
1125
584