2733
2734

چهارسال پیش برادر شوهرم سر یه قرض پول با خانواده من مشکل پیدا کرد وبرادرمو بازداشت کرد وبالاخره پولشو از طریق دادگاه گرفت بعد من ازهمونجا کینه به دل گرفتم بعدشم دوبار سر یه کاری با شوهرم شریک شد و همه چی به هم ریخت وسرمارو کل اه گذاشت  من دیگه واقعا کبنه گرفتم تا سه سال قهر بودیم  تا اینکه برادرشوهر قرض بالا آوردو بیکار شد بعد شوهر من کارمنده وبه عنوان شغل دوم شرکت زد که توی شرکت شریکاش ولش کردن وسرشو کلاه گذاشتن در همین حین برادرشوهرم کارنداشت اومد پیش شوهرم گفت بذار بیام کار کنم من مخالفت کردم هر روز دعواداشتیم شوهرم گفت کینه لعنتی رو بذار کنار کینه  تو داره نابودم میکنه  من اشتی کردم وبخشیدمش حالا دارن کار میکنن ولی من هنوز یکم دل گیرم  به نظرشما کارم درسته که اجازه دادم باهم باشن

چندین باره تاپیک زدی گفتم ببخش 

درضمن برادرشما پولشو نداده 

ایشون باید نظر بدی داشته باشن 

مهم نیست الان گذشت 

انقد شوهرتو تحت فشار نذار بد میشه برات 

💚💜You and me together, nothing is better

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من حقیقتش خودم اینطوریم که اعتمادم اگه از بین بره دیگه برنمیگرده

من بودم اجازه نمیدادم کسی که دوبار ازش ضربه خوردم دوباره وارد زندگیم بشه

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
2731

فک‌کنم هربار که تاپیک زدید منم بودم گفتم کارخوبی میکنید کینه نداشته باشید بدارید کار کنن باهم ایندفعه حواسشون رو بیشتر جمع کنن ب هرحال برادرن دیگه 

جنگ اعصاب واسه زندگیتون درس نکنید مسائل کاری رو بدارید به عهده همسرتون اینجور مسائل زن رو پیر میکنه 

2738
بخدا دارم پیر میشم چجوری دلمو واقعا صاف کنم

زمان بدید به خودتون ان شا.. که برادر شوهر ثابت میکنه این دفعه خطا نمیره. شما سعی کنید خیلی بهش فکر نکنید و به اینجور مسائل اصلا ورود نکنید ریلکس باشید بذارید مسائل مالی رو مردا حل کنن خودشون باهم کنار میان

منم مثل شما دلم صاف نمیشه ولی مشگل اینه که همسرت خودش میخواد اگر مخالفت کنی اعصاب خودت خورد میشه&nbs ...

گلم با باهم کار کردن مشکل دارم حتی اگه باهم مشکلی نداشته باشیم

شما هم نشستی هر کی تو هر ماجرایی هرکاری کرد فقط کینه ورداشتی.

برادرت مقصر بوده حق داشته.

وبرادرت حق نداشته بیاد از برادرشوهر قرض بگیره حدشو رعایت نکرده.

درباره شوهرتم مقصر برادره بوده والان سوهرته که اینقدر سرش کلاه میزارنو عبرت نمیگیره

بگذار تا بیفتد و بیند سزای خویش

❤❤❤❤❤❤❤
میدونی گلم من کلا با شراکت مشکل دارم

میدونم‌منم همینجوری ام ولی خوب اگه باعث پیشرفتتون بشه بد نیس .الانم که ظاهرا کاری از دستتون برنمیاد هر چی بگید فقط اعصاب خوردی برا خودتون و همسرتون درست میکنید انرژی خودتونو هدر دادید پس ولش کنید بسپرید دست خدا